فهرست

رد پای دلال ها در بازی یواشکی پرسپولیس

آی اسپورت -  با یک هفته تاخیر خبری در رسانه های ایرانی چاپ شد مبنی بر این که پرسپولیس جدا از سه بازی دوستانه اش در جریان اردوی اوکراین، یک بازی دوستانه یواشکی هم با تیم جونیورز انجام داده که نتیجه اش بدون گل مساوی شده است. باشگاه پرسپولیس با تمام توان این خبر را تکذیب کرد چون آنها دوست نداشتند معلوم شود با چه تیمی روبرو شده اند.
 اما دلیل اصرار باشگاه پرسپولیس به تکذیب خبر صحیح سایت اوکراینی که ترکیب هر دو تیم و عکس تیمی پرسپولیس و جونیورز را منتشر کرده چیست؟
به نوشته رادنیوز، گویا برانکو از این که او را با نام شاختار دونتسک و دینامو کی یف گول زده اند و در تهران به او گفته اند در اوکراین با دینامو و شاختار بازی می کنیم و وقتی به کی یف رسیدند جونیورز، چرینگو و لکوموتیو و ... را جایگزین تیم های مطرح کردند، شاکی بود و از طرف دیگر شایعه شده عده ای که در برپایی این اردو نقش داشتند، این بازی را تدارک دیده بودند که برانکو بازیکنان زیر 23 سال منطقه را ببیند و از میان آنها دو بازیکن برای پر کردن جای خالی سهمیه زیر 23 سال پرسپولیس انتخاب کند اما برانکو زیربار انتخاب این بازیکنان خارجی نرفته و گفته با داشتن ماریچ، لوبانف و گولتس، دنبال خرید یک مهاجم خارجی با کیفیت است و این بازیکنان گمنام به دردش نمی خورند.
 برانکو هم تایید کرده تیمش یک بازی دستگرمی با جمعی از بازیکنان زیر 23 سال کی یف داشته که این بازی قرار بوده در سه تایم سی دقیه ای برگزار شود اما بازی را قبل از آغاز تایم سوم به دلیل نگرانی بابت آسیب دیدگی بازیکنان پرسپولیس قطع کرده است.کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-11 08:17:35
نظر دهید

۳ نظر
شاذان
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
کلا مرض داری ای اسپورت با این چرندیات پس چرا تصویر اون بازی رو نذاشتی
محمد
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
نویسنده چی مصرف میکنه خیلی خطریه
وی
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۱
بی زحمت عکسشو منتشر کنید . اگر راست میگویید .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر