فهرست

درباره بیانیه محرم: پایان دوران اقتدار

آی اسپورت -  روز گذشته در فوتبال ایران شایعه شده بود که مدیران سپاهان از محرم نویدکیا خواسته اند تا برای بازگشت به تیم، باید از باشگاه و پیشکسوتان عذرخواهی کند اما این موضوع زیاد جدی گرفته نشد چراکه محرم قدرت زیادی در فوتبال اصفهان دارد و کمتر کسی باور می کرد او حاضر به عذرخواهی شود.اما شب گذشته این بیانیه منتشر شد تا مشخص شود محرم نویدکیا دیگر آن اقتدار گذشته را ندارد. محرم که گفته می شد زمانی تمام اتفاقات سپاهان زیر نظر او انجام می شود، حالا برای بازگشت به سپاهان مجبور شد از باشگاه عذرخواهی کند و این نشان می دهد که او نفوذ سابق را در تیم ندارد. نویدکیا بیانیه ای نوشته که معنی آن، عذرخواهی از باشگاه و پیشکسوتانی است که در برنامه نود علیه آن ها صحبت کرده بود. جالب هم اینجاست که او دیواری کوتاه تر از دیوار برنامه نود پیدا نکرده و به این برنامه تاخته است.


منبع: خبرآنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-11 08:35:28
نظر دهید

۲ نظر
حسین
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
از قدیم گفتند توبه گرگ مرگه!! اگه همین آقا وسط فصل ویسی رو بیسواد نخواند و دوباره باشگاه رو بهم نریخت من اسمم رو عوض میکنم میذارم مرحم!!
اسمان
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۰
اینابخاطرپول حاضرن از توپ جمع کنها هم عذر خواهی کنن.اقای نویدکیاچی شد اون شاخ وشونه کشیدنها چرا برگشتی باز برای حاشیه درست کردن اومدی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر