فهرست
پیوس به یاد روز خداحافظی؛ خوب شد آن روز گل نزدم
پیوس به یاد روز خداحافظی؛ خوب شد آن روز گل نزدم

پیوس به یاد روز خداحافظی؛ خوب شد آن روز گل نزدم

آی اسپورت - دیروز بیست تیر ماه سالروز خداحافظی فرشاد پیوس از فوتبال بود. روزی به یاد ماندنی برای او که با برد قاطع پرسپولیس شیرین تر هم شد. فرشاد آقای گل از خاطرات آن روز و آرزوهای امروزش گفته است:
 
*روز خداحافظی ام از فوتبال واقعاً برایم فراموش نشدنی است. من خودم قبل از شروع بازی فکر نمی‌کردم شرایط ورزشگاه طوری باشد که حتی استقلالی‌ها هم من را تشویق کنند. برعکس چیزی که فکر می‌کردم در آن روز نه تنها پرسپولیسی‌ها بلکه استقلالی‌ها هم موقع خداحافظی من ایستادند و من را تشویق کردند و این اتفاق بسیار شیرین و باورنکردنی برای همه از جمله خودم بود.
 
*من همیشه در دوران فوتبالم سالم زندگی کردم و به همین دلیل می‌توانستم چند سال دیگر هم بازی کنم. اما به هر حال در آن زمان دیدم که بهتر است در اوج خداحافظی کنم. بازی دربی هم بهترین دیدار ممکن برای خداحافظی کردن بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم در این بازی رسماً از فوتبال خداحافظی کنم. خوشبختانه همه شرایط هم برای برگزاری مراسم مهیا شد و حتی از سوی مسئولان و داور بازی، تعویض من حساب نشد و بعد از ده دقیقه که در زمین بودم از فوتبال خداحافظی کردم.
 
*بعضی مواقع حسرت می‌خوردم که ضربه کاشته‌ام به غلامپور در آن بازی چرا گل نشد. اما از طرفی هم می‌گویم خوب شد که آن توپ گل نشد و استقلالی‌ها موقع خداحافظی من ناراحت نبودند. البته پرسپولیس حتی بدون گل شدن آن توپ هم بازی را برد و آن ضربه تاثیری در سرنوشت بازی نداشت. اما هرچه که بود قطعاً قسمت بود و من هم از این اتفاق ناراضی نیستم.
 
*مهدی مهدوی کیا بهترین وارث ممکن برای پیراهن من در پرسپولیس بود. قبل از بازی خیلی‌ها می‌گفتند پیراهنت را به کس دیگری بده اما من قبول نکردم. چون مهدی هم بچه پایین شهر بود و هم بسیار با اخلاق بود. ضمن اینکه فوتبالیست مستعدی بود و می‌دانستم روزی فوتبالیست بزرگی می‌شود که خدا را شکر همینطور هم شد و او توانست بعد از بازی در پرسپولیس به اروپا برود و سال‌ها در آنجا درخشید و از این نظر واقعاً خوشحالم که او بعد از من پیراهن شماره 17 پرسپولیس را پوشید.
 
*من عاشق پرسپولیس هستم و واقعاً دوست دارم روزی سرمربی تیم محبوبم شوم. اما به هر حال تا الان قسمت نبوده است و شاید اصلاً هیچ وقت نوبت به من نرسد و باید دید قسمت چیست. البته شاید واقعاً صلاح در این باشد که به این آرزو نرسم. برای اینکه در این فوتبال این احتمال وجود دارد که با بد نتیجه گرفتن در پرسپولیس، محبوبیتی که بین هواداران داریم از بین برود.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-11 09:52:22
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
زنده باشی آقای گل! عنوان آقای گلی سالها با پیوس عجین بود!
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۰
اگر همون پیوس فصل خداحافظی رو پارسال داشتیم با ده امتیاز اختلاف قهرمان میشدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر