فهرست
ادعای جالب گلری که از پرسپولیس رفته؛ مشکل از دروازه نبود
ادعای جالب گلری که از پرسپولیس رفته؛ مشکل از دروازه نبود

ادعای جالب گلری که از پرسپولیس رفته؛ مشکل از دروازه نبود

آی اسپورت - خیلی‌ها اعتقاد دارند که اگر پرسپولیس در فصل گذشته دروازه‌بان شش دانگ داشت می‌توانست قهرمان شود. البته عده‌ای هم از خط دفاعی ایراد گرفتند و مدعی شدند که تیم برانکو ایوانکوویچ در مرکز خط دفاعی یک لیدر خوب نداشت تا تیم را جمع و جور کند. اما به هر حال مشکل دروازه پرسپولیس خیلی به چشم آمد. با این همه هستند کسانی که معتقدند مشکل پرسپولیس در چهارچوب دروازه نبود. مثلا چه کسانی؟ یکی از همین دروازه‌بان‌ها: ایمان صادقی.
 
او که در نیم فصل لیگ گذشته به خونه به خونه رفت در این باره گفته است:« تیم باید از اول شرایط خوبی داشته باشد. وقتی دروازه‌بان اعتماد به نفس نداشته باشد هر چقدر هم خوب باشد دچار مشکل می‌شود. خود من وقتی بازی استقلال خوزستان و سیاه‌جامگان در نیم فصل دوم حمایتم کردند بهترین بازیکن زمین بودم و خوب کار کردم. اعتماد به نفس از حمایت می‌آید و همه می‌دانند هر دروازه‌بانی اشتباه می‌کند حتی نویر که در بازی با فرانسه اشتباه کرد. نباید حذف آلمان را به اشتباه نویر نوشت. مشکل پرسپولیس اگر دروازه‌بان بود بازی با راه‌آهن را با گل‌های بیشتری می‌برد و قهرمان می‌شد یا بازی‌های دیگر هم مساوی نمی‌کرد. من خودم فوتبالم را از پایه‌های تیم‌ملی شروع کردم و سابقه بازی در استقلال، ملوان و استیل‌آذین را دارم. روزی که پرسپولیس آمدم با آمادگی کامل آمدم ولی هفته دوم که یک اشتباه کردم کلی انتقاد کردند اگر حمایت می‌شدم راحت کار می‌کردم.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-11 09:58:52
نظر دهید
۲ نظر
حمیدرضا
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۷
تعداد گل خورده ات درمقایسه بامدت زمان بازی که انجام دادی گویای همه چیزه… بازی با استقلال خوزستان که اصلا توپ نیومد سمت دروازه پرسپولیس ،بازی سیاه جامگان دور برگشت هم که شما اصلا نبودی…
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۹
والا پرسپولیس دروازه بان نیم دنگ هم داشت قهرمان میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر