فهرست
25 مرداد در ایتالیا؛ تیم ملی ایران به دنبال حریف تدارکاتی
25 مرداد در ایتالیا؛ تیم ملی ایران به دنبال حریف تدارکاتی

25 مرداد در ایتالیا؛ تیم ملی ایران به دنبال حریف تدارکاتی

آی اسپورت - تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور پرقدرت در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه آماده می‌کند قبل از آغاز این رقابت‌ها، اردویی اروپایی را به مدت 10 روز در کشور ایتالیا برگزار خواهد کرد و به همین منظور 25 مرداد راهی این کشور می‌شود.
 
طبق این برنامه برنامه‌های لیگ برتر اردوی بعدی تیم ملی 23 مرداد آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان پس از 2 روز تمرین در تهران در تاریخ 25 همین ماه راهی کشور ایتالیا خواهد شد. رایزنی برای پیدا کردن حریف همچنان از سوی کادرفنی تیم ملی ادامه دارد و این احتمال وجود دارد که شاگردان کی‌روش در این اردو با حریفانی از سری آ ایتالیا بازی کنند. البته در این اردو لژیونرهای تیم ملی به خاطر اینکه درگیر همراهی با تیم‌های خود هستند نمی‌توانند تیم ملی را همراهی کنند.
 
در ادامه نیز تیم ملی 4 شهریور به ایران باز خواهد گشت و پس از یکی دو روز استراحت، اردوی بعدی تیم ملی برای برگزاری دو دیدار مقابل قطر و چین از هفته‌های اول و دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تهران دنبال خواهد شد. همچنین تلاش‌ها برای برگزاری یک دیدار تدارکاتی ملی دیگر قبل از دیدار با قطر همچنان ادامه دارد و در صورت تحقق این امر، تیم ملی ایرام قبل از دیدار اول خود در مقدماتی جهانی در تهران یک دیدار ملی را برگزار خواهد کرد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-11 10:49:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر