فهرست
پیش‌بینی اولیه درباره مصدومیت رونالدو؛ غیبت 4 تا 5 ماهه
پیش‌بینی اولیه درباره مصدومیت رونالدو؛ غیبت 4 تا 5 ماهه

پیش‌بینی اولیه درباره مصدومیت رونالدو؛ غیبت 4 تا 5 ماهه

آی اسپورت - کریستیانو رونالدو شب گذشته در جریان مسابقه فینال جام ملت‌های 2016 که بین تیم های ملی فرانسه و پرتغال برگزار شد، از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و به اجبار زمین مسابقه را ترک کرد. گریه های رونالدو نگاه تمامی علاقمندان فوتبال جهان را به خود جلب کرد و پس از مصدومیت همه نگران وضعیت نهایی این ستاره پرتغالی بودند.
طبق آخرین اظهار نظرهای پزشکان پرتغالی احتمال پارگی خفیف رباط پای رونالدو وجود دارد و به احتمال زیاد این بازیکن به مدت 4 یا 5 ماه از میادین به دور خواهد ماند. اگر این نظر پزشکان پرتغالی تایید شود، رونالدو مسابقه سوپرکاپ اروپا را از دست خواهد داد و نمی‌تواند در این مسابقه  و به احتمال زیاد در چند مسابقه اول فصل لالیگا رئال مادرید را همراهی کند.
البته این نظر پزشکان پرتغالی‌ها است چرا که وی بعد از مصدومیت به هیچ کلینیک تخصصی مراجعه نکرده و تا آخرین لحظه مسابقه فینال در ورزشگاه حضور داشت و پس از قهرمانی پرتغال نیز در مراسم جشن شرکت کرد،‌بنابراین برای اینکه نظر نهایی در مورد میران مصدومیتش اعلام شود، وی نیاز دارد مراحل آزمایش های پیشرفته پزشکی را طی کند.
رونالدو در دقیقه 23 مصدوم شد، اما وی با وجود مصدومیت چند دقیقه‌ای نیز در زمین مسابقه ماند و دوید که همین اصرار برای ادامه کار بر تشدید مصدومیت وی افزود و پزشکان معتقدند که رونالدو به محض مصدومیت باید زمین را ترک می کرد و حتی یک دقیقه هم بازی نمی کرد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-11 12:58:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر