فهرست
طالبلو: قراردادها را منتشر کنید تا بدانند چقدر گرفته‌ایم
طالبلو: قراردادها را منتشر کنید تا بدانند چقدر گرفته‌ایم

طالبلو: قراردادها را منتشر کنید تا بدانند چقدر گرفته‌ایم

آی اسپورت - وحید طالبلو در لیست مازاد استقلال؛ خبر عجیب و باور نکردنی بود اما واقعیت داشت. طالبلو از روزی که این خبر را شنید سکوت کرد تا امروز. درددل‌ها و گلایه‌های سنگربان محبوب و محجوب استقلال را بخوانید:
رفتارهایی می‌بینم که زیبنده من و استقلال نیست
مردم همیشه در این سال‌ها به من لطف داشتند و از ته دلم می‌گویم که شرمنده آنها هستم و سعی کرده‌ام از خودم رفتاری داشته باشم که باعث آزرده شدن خاطر آنها نشود. متاسفانه در این روزها رفتارهایی می‌بینم که اصلا زیبنده نیست و با وجود اینکه همیشه سعی کرده‌ام با اطرافیانم دوستانه برخورد کنم اما حالا می‌بینم که ظاهرا مسئولان باشگاه قرار نیست اجازه بدهند چنین اتفاقی رخ دهد.  متاسفانه روند کار من به شکلی پیش می‌رود که حرمت‌ها حفظ نمی‌شود و من هم دوست ندارم برای کسی چنین اتفاقاتی بیفتاد. در این چند ساله حق و حقوق من رعایت نشده و طی روزهای اخیر چندین بار به باشگاه رفتم و خیلی دوستانه از مسئولان باشگاه خواستم که مشکل من را حل کنند.
 
افشارزاده قول داد،توفیقی گفت من قول نمی‌دهم چون عملی نمی‌شود
روز گذشته به باشگاه استقلال رفتم و با آقای افشارزاده صحبت کردم که او قول مساعد داد که مطالبات من پرداخت شود اما در کمال تعجب عصر دیروز آقای توفیقی با من تماس گرفت و اعلام کرد من آدمی نیستم که چنین قولی بدهم چون مطمئنا این قول عملی نمی شود!ما هم پولی تا پایان نقل و انتقالات نداریم. من تا به حال صبر کرده‌ام و خیلی از گزینه‌ها را به خاطر همین صبر از دست دادم ولی وقتی این رفتارها را می‌بینم چاره‌ای ندارم جز اینکه مطابق قانون عمل کنم و از آنجا که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم شاید برای فصل آینده تیمی انتخاب نکنم.
 
بعضی‌ها در باشگاه نمی‌خواهند مشکل من دوستانه حل شود
همه اینها را گفتم ولی باز هم از مسئولان استقلال خواهش می‌کنم که مشکل من را حل کنند و مطالبات من را بدهند و اجازه ندهند اتفاقات بدتری بیفتد چون احساس می‌کنم افرادی در باشگاه استقلال هستند که دوست ندارند مسئله دوستانه حل شود. از سال ۸۹-۹۰ به من قول دادند که مطالباتم پرداخت شود ولی این اتفاق رخ نداد. هنگامی که دو فصل پیش به استقلال برگشتم به خاطر حضورم در این تیم ۲۰۰ میلیون تومان طلبم از راه‌آهن را به آنها بخشیدم تا رضایت‌نامه بگیرم. برای نیم‌فصل دوم که به این تیم آمدم حداقل قرارداد را بستم و از همان حداقل قرارداد که رقمش در مقابل خیلی از ارقام ناچیز است فقط ۱۰ درصد گرفتم. شما تصور کنید من به استقلال آمدم و رقم کمی گرفتم و از همان رقم هم فقط ۱۰ درصد دریافت کردم. سال گذشته هم زیر ۵۰ درصد از مطالباتم را دریافت کردم.
 
مگر من چقدر ظرفیت دارم؟
در این سال‌های اخیر به خاطر همین صبری که داشتم و به خاطر اینکه همیشه سعی کردم حرمت‌ها حفظ شود از لحاظ مالی ضرر کردم ولی من هم مثل همه مردم خانواده دارم و علاوه بر زندگی ورزشی باید هزینه‌های زندگی شخصی‌ام را تامین کنم. مگر من چقدر تحمل دارم من هم مثل همه ظرفیتی دارم که ممکن است یک روز لبریز شود به همین خاطر خیلی دوستانه از مسئولان استقلال خواستم مشکلم حل شود اما این اتفاق تا امروز رخ نداده و تکلیف من برای فصل بعد هم مشخص نیست.
 
قراردادهای مالی من و بقیه دوستان را منتشر کنند تا مردم بدانند
من از حسابداری و مسئولان باشگاه استقلال خواهش می‌کنم گردش حساب و نحوه پرداختی‌های به من را منتشر و رسانه‌ای کنند. حاضرم از زمانی که از جوانان استقلال وارد این تیم شدم قراردادهای مالی من را منتشر کنند تا مردم بدانند نحوه پرداختی به من چقدر بوده و از طرف دیگر نحوه پرداخت‌ها به دیگران را هم منتشر کنند تا مردم بدانند بقیه چگونه مطالباتشان را گرفتند.
 
در این سال‌ها اتفاقاتی افتاد که سوال برانگیز بود
طالب‌لو افزود: فکر می‌کنم در این سال‌ها دینم را به استقلال ادا کردم و بارها نشان دادم که این تیم را به خاطر خودش دوست دارم. من از خانواده‌ام یاد گرفته‌ام که حرمت‌ها را حفظ کنم و به قولی نمک‌شناس باشم به همین خاطر همیشه احترام هواداران، مربیان و ... استقلال را داشته‌ام چون در این تیم بزرگ شده‌ام. اولویتم هم منافع تیمی بوده و این موضوع را تا امروز نشان دادم ولی طی سال‌های گذشته اتفاقاتی افتاد که برایم سوال‌برانگیز بود اما با همه این اوصاف برایم مهم این است که حاشیه‌ای برای تیم ایجاد نشود و خدایی نکرده تیم ضربه نخورد. به همین خاطر سعی کردم خیلی از حرف‌ها را در  دلم نگه دارم. به نظرم باید واژه‌های معرفت، اخلاق و غیرت و اینجور مسائل را از فوتبال این مملکت حذف کنیم چون فقط در حد شعار است و دیگر جذابیتی برای کسی ندارد.

کد خبر:9402
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-11 13:01:03
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۱
خودتدفناکردی برای کی ارزششونداره حق زن وبچت روضایع نکن اون دنیااولین بازخواست حق زن ووبچه هاته که داری بخاطراستقلال پایمال میکنی تواین فوتبال کسی قدرتونمیفهمه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر