فهرست
جری بنگستون: در ذوب‌آهن هم به استقلال گل می‌زنم
جری بنگستون: در ذوب‌آهن هم به استقلال گل می‌زنم

جری بنگستون: در ذوب‌آهن هم به استقلال گل می‌زنم

آی اسپورت - یکی از غافلگیرکننده ترین اخبار نقل و انتقالات خبر پیوستن جری بنگستون به ذوب آهن بود. همه فکر می‌کردند او از ایران رفته و دیگر برنمی‌گردد. اما سال بعد هم او را در ایران خواهیم دید. بنگستون درباره تیم جدیدش . فصلی که گذشت صحبت کرده است:
 
*سال گذشته در پرسپولیس حضور داشتم و خاطرات خوبی با این تیم و بازیکنان پرسپولیس داشتم. امیدوارم که هواداران نیز از من راضی بوده باشند اما شرایط برای ادامه همکاری مهیا نشد و من از پرسپولیس جدا شدم. البته هواداران پرسپولیس همیشه در قلب من باقی می مانند چون روزهای خوبی را با آنها سپری کردم. 
 
*چند پیشنهاد از کشورهای دیگر و لیگ هندوراس نیز داشتم اما ترجیح دادم در ایران بمانم. می دانم ذوب آهن هم یکی از تیم های بسیار خوب ایران است و با مشورت هایی که داشتم، تصمیم گرفتم به این تیم بروم. ذوب آهن 2 سال است که قهرمان جام حذفی می شود و تیم بسیار قدرتمندی است. خوشحالم که می توانم در این تیم بازی کنم.
 
*من در دربی در ثانیه های پایانی موفق شدم گل بزنم و این محبوبیت مرا در بین هواداران پرسپولیس بسیار زیاد کرد. امیدوارم با پیراهن ذوب آهن هم بتوانم به استقلال گلزنی کنم. هواداران پرسپولیس همیشه با تشویق هایشان به من انرژی می دادند. از آنها بابت این حمایت ها ممنونم.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-11 13:03:06
نظر دهید

۳ نظر
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
یه وقت به لنگ گل نزنی
جمال
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
بازیکن خوبیه، حیف شد از دستش دادیم
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
جری ... طلایی سرور کیسه هایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر