فهرست
بند جنجالی در قرارداد رضاییان؛ جدایی در صورت عدم علاقمندی
بند جنجالی در قرارداد رضاییان؛ جدایی در صورت عدم علاقمندی

بند جنجالی در قرارداد رضاییان؛ جدایی در صورت عدم علاقمندی

آی اسپورت - پرسپولیس از صدور آی تی‌ سی رامین رضاییان جلوگیری خواهد کرد. این خبری بود که امروز یکی از رسانه‌ها منتشر کرد و دست به دست چرخید. پرسپولیسی‌هایی که با وجود گذشت چند روز هنوز از رفتن رضاییان و نحوه جدایی او ناراحت هستند با این خبر امیدوار شدند تا شاید بتوانند انتقامی از بازیکن سابقشان بگیرند. با این حال پی‌گیری‌ها نشان داد که این اتفاقات شدنی نیست و فقط سیاست‌های باشگاه برای تاخیر در کار رضاییان و آرام کردن فضای رسانه‌ای و افکار عمومی است. 
معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با رسانه‌ها از مفاد قرارداد رضاییان رونمایی کرده اما ظاهرا او یکی از بندهای اصلی قرارداد این بازیکن را ندیده و یا علاقه‌ای به رسانه‌ای شدن آن نداشته. بندی که شاهکار مدیران باشگاه پرسپولیس در بستن قرارداد با بازیکن فصل گذشته راه‌آهن را به خوبی نشان می‌دهد. یکی از مسولان فدراسیون از بندی عجیب و غریب در قرارداد این بازیکن می‌گوید. بندی که مطمئنا برای مشخص شدن غیرحرفه‌ای بودن آن نیازی به تخصص نیست و هر فرد فوتبالی هم متوجه می‌شود این بند چقدر مبتدی است. «بازیکن در فصل دوم قراردادش به دلیل عدم علاقمندی می‌تواند از پرسپولیس جدا شود.» همچنین بندی دیگر در قراردادش وجود دارد که « این بازیکن در صورت دریافت نکردن 40 درصد از قراردادش می‌تواند در نیم فصل از جمع تیم جدا شود.»
این دو بند عجیب و غریب نشان می‌دهد که رضاییان حتی در نیم فصل هم می‌‌توانسته از پرسپولیس جدا شود و اگر این اتفاق نیفتاده به گفته خودش در حق این تیم لطف هم کرده است! با مشخص شدن این نحوه قرارداد رضاییان کاملا مشخص است که هر گونه شکایت از سوی باشگاه پرسپولیس بدون نتیجه خواهد بود و فقط می‌تواند صدور آی تی سی این بازیکن را چند روز عقب بیندازد. از آنجایی که فسخ قرارداد قانونی بوده حتی جریمه مالی هم شامل حال او نخواهد شد.

کد خبر:9402
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-11 14:16:40
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
خخخخخخخخخخخخخ ههههههههه
عوام فریبی از نوع لنگی خخخخ
چه عشقی کرده بودن بعضی ها که قراره چه انتقامی از رضاییان بگیرن خخخ
تو خواب چند بار رضاییان رو اعدام کردن خخخ
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۰
خاک بر سر طاهری و مشاورانش! کیرم تو مغزت بی لیاقت و نفهم خر!!
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
خاک بر سرت اگه درست باشه آبروی پرپولیس بردی
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
زرشک برای استاد طاهری و لنگیا
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۸
اگه این واقعیت داشته باشه و ما پرسپولیسیا بلایی که هوادارای اف سه کیسه دسته سه سر پیج روحانی و وزیر ورزش آوردن رو نیاریم و تجمعی هم برگزار نکنیم از سیب زمینی هم کمتریم....
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۷
همانطور که پیش بینی میشد پرسپولیس طبق معمول دعوای حقوقی را خواهد باخت
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
واقعاً یک سبد گل کاکتوس تقدیم به مدیران لایق و کار بلد پرسپولیس، جناب اقاى جهانگیرى معاونت محترم اول ریاست جمهورى ، سیاست خصوصى سازى نباید شاهد یک بام و دوهوا باشه. لطفاً پرسپولیس را واگذار نموده و میلیون ها هوادار را راضى و خشنود سازید. ضمن اینکه این همه جناب وزیر ورزش از ضرورت حفظ سقف قرارداد شاکى نخواهد بود و همه در این تحول مبارک راضى بوده و برنده واقعى هم فوتبال ملى و پیشرفتش خواهد بود.
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
با توجه به این بند مشخص شد همیشه عاشق پرسپولیس هستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر