فهرست
چهره روز: برادر آنالیزور تیم ملی در استقلال
چهره روز: برادر آنالیزور تیم ملی در استقلال

چهره روز: برادر آنالیزور تیم ملی در استقلال

آی‌اسپورت- تغییر در نحوه تمرینات و اضافه شدن گروه آنالیز حرفه‌ای به استقلال یکی از تفاوت‌هایی است که با شروع دوران سرمربیگری منصوریان در استقلال رقم خورده است. صالح مصطفوی، مهدی خانبان و کیانوش فروزش اعضای تیم آنالیز استقلال هستند که صالح مصطفوی از تیم فنی استقلال به عنوان سرپرست در تیم آنالیز استقلال فعالیت می‌کند و رابط تیم فنی و تیم آنالیز استقلال است. مهدی خانبان نیز مسئول IT تیم آنالیز استقلال است. خانبان از تمامی تمرینات استقلال فیلمبرداری می‌کند و پس از پایان تمرین گزارشی از نوع تمرینات را با فیلم‌های تهیه شده برای اعضای کادرفنی آماده می کند. او همچنین مسئول ساخت انیمیشن های آنالیز در تیم آنالیز نیز هست.


مهدی خانبان مسئول همان کاری شده که برادرش در تیم ملی به عهده دارد. مهرداد خانبان سال‌هاست که نورچشمی کیروش شده و زودتر از همه در تمرینات حاضر می‌شود و دیرتر از همه زمین تمرین را ترک می‌کند. او از تمام تمرینات تیم ملی فیلم می‌گیرد و آنالیز آماده می‌کند. حالا رابطه خوبه کی‌روش و علیمنصور، برادری از خانبان را به استقلال هدیه کرد. علیمنصور از تمام فرصت‌هایش برای کمک گرفتن از کیروش در استقلال استفاده می‌کند.کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-11 15:25:56
نظر دهید

۳ نظر
علی کچل
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۶
آقا تورو خدا پیگیری کنید معلوم شه این بشکه مال کدومشون بوده... کلی خنده اورد رو لب مردم
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
بازیکن دو کارته نفرستن تو زمین صلوات
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
مهدی خانبان از زمان تیم ملی امید با منصوریان هست .ی زمانی خیلی مهم بود ک پول حلال پای سفره ها باشه ولی حداقل شما ورزشی نویسا ثابت کردید همش شعاره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر