فهرست
کنفرانس سیاه‌جامگان-گسترش: فرار از اخراج
کنفرانس سیاه‌جامگان-گسترش: فرار از اخراج

کنفرانس سیاه‌جامگان-گسترش: فرار از اخراج

آی‌اسپورت- گسترش فولاد در مشهد سیاه‌جامگان را با یک گل برد تا لوکا بوناچیچ از اخراج فاصله بگیرد. هرچند همدانی مربی این تیم اصرار دارد که بحران یا اولتیماتومی در کار نبوده. کنفرانس خبری پایان بازی را می‌خوانید:

اکبر میثاقیان، سرمربی سیاه‌جامگان: به گسترش فولاد تبریک می‌گویم. آنها فوتبال بازی کردند و با ما جنگیدند. امروز از عملکرد بازیکنانم راضی نبودم، برای یک برد باید ۸-۹ نفر دوندگی کنند اما امروز حداقل نفرات را هم نداشتیم. فکر نمی‌کنم که فقط در خارج از خانه خوب باشیم. ما قبلاً برق شیراز را در خانه با نتیجه خوب برده‌ایم. امروز خوب بازی نکردیم و بازیکنان ما بچه‌های همیشگی نبودند. اما من مسئولیت باخت را به گردن می‌گیرم.

ستار همدانی، مربی گسترش فولاد: ما روند خوبمان را شروع کردیم و امروز مقابل تیم سرسخت سیاه‌جامگان به پیروزی رسیدیم. بازی بسیار سختی مقابل این تیم برگزار کردیم، وقتی گل زدیم تلاش کردیم گل نخوریم و این مسئله طبیعی بود چرا که کسب پیروزی برایمان ارزش زیادی داشت، وقت کشی نکردیم و در ادامه لیگ بهتر خواهیم شد. با این پیروزی به طور کامل از بحران خارج نشده‌ایم و اصلاً بحرانی نبوده است. در نشست قبل از بازی هم گفته شد، وقتی مدیریت، کادر فنی، و اکثر بازیکنان یک تیم تغییر کرده‌اند مدتی زمان می‌برد تا شرایط تیم خوب شود و بازیکنان با یکدیگر به هماهنگی برسند. در این شرایط جدول جایگاه تیم‌ها با یک پیروزی زیاد جابه جا می‌شود.

     
آی اسپورت
2017-09-21 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر