فهرست
دیسلایک: فاجعه در عکس‌های دونفره
دیسلایک: فاجعه در عکس‌های دونفره

دیسلایک: فاجعه در عکس‌های دونفره

آی اسپورت- چند روز از شروع جلسه‌های تمرینی پیش‌فصل باشگاه ریزه‌اسپور ترکیه با حضور رامین رضاییان سپری شده و هر روز، جزئیات تازه‌تری از بندهای تکان‌دهنده قرارداد باشگاه پرسپولیس با این بازیکن به گوش می‌رسد. رضاییان چند بار تلاش کرده تا با استفاده از صفحه‌اش در اینستاگرام، از هواداران پرسپولیس دلجویی کند اما هنوز موفق نشده حجم عصبانیت پرسپولیسی‌ها از خودش را کاهش بدهد. هواداران پرسپولیس عصبانی هستند و شاید حق دارند که عصبانی باشند اما آیا رامین رضاییان تنها چهره‌ای است که باید به خاطر این جدایی ناگهانی از باشگاه مورد سرزنش قرار بگیرد؟ دور شدن از تیم برانکو، پاسخ‌ندادن به تماس‌های آقای مربی، فرار از حضور در تمرین تیم به بهانه بیماری پدر، فسخ یک‌طرفه قرارداد با قرمزها و نشستن پای میز امضای قرارداد با تیم سیزدهم لیگ ترکیه، بهانه‌هایی هستند که موجب واکنش‌های تند و توهین‌آمیز هواداران پرسپولیس به مدافع راست شماره 27 فصل گذشته شده‌اند. رامین به هر دلیلی قصد نداشت در پرسپولیس به فوتبالش ادامه بدهد اما به نظر می‌رسد او تنها کسی نیست که باید به خاطر روند جدایی‌‌اش از پرسپولیس مورد سرزنش قرار بگیرد و مدیرانی که به همین سادگی با پذیرش بندهای عجیب و غریب مدنظر رامین در قرارداد، راه را برای جدایی او باز گذاشته‌اند نیز به همین اندازه مقصر هستند.
 

پرسپولیسِ لیگ پانزدهم اساسا تیم پرستاره‌ای به شمار نمی‌رفت و تابستان شلوغی را هم پشت سر نگذاشته بود. آن‌ها در درون دروازه با سوشا مکانی ادامه دادند، قید جذب سیدجلال را زدند، دو دفاع چپ کاملا جوان به خدمت گرفتند، فرشاد احمدزاده را از تراکتور بازگرداندند و خریدهای‌شان را با جذب لوکا ماریچ، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، جری بن‌سون و رامین رضاییان کامل کردند. رامین، گرانقیمت‌ترین بازیکنی بود  که به پرسپولیس ملحق شد اما هیچکس توقع نداشت در کنار مبلغ بالای قرارداد، باشگاه با همه بندهای پیشنهادی این بازیکن در قرارداد موافقت کند. او از تیم تهِ جدولی راه‌آهن به پرسپولیس اضافه شد اما مدیران باشگاه طوری با این بازیکن قرارداد بستند که انگار بازیکنی را از لالیگا و یا لیگ جزیره به خدمت گرفته‌اند. رضاییان در زمان پیوستن به پرسپولیس، پیشنهاد خارجی نداشت اما واضح به نظر می‌رسید که دیر یا زود یکی از تیم‌های خارجی  برای جذب او اقدام خواهد کرد. مدیران باشگاه اما هیچ اهمیتی به یک سالِ بعد نمی‌دادند و تنها به هر قیمتی خواهان جذب این مدافع راست بودند. طاهری در حالی در عکس دونفره‌اش با رامین لبخند می‌زد که کمی قبل در راه پذیرفتن همه خواسته‌های بازیکن سابق راه‌آهن، برای باشگاه فاجعه آفریده بود. مدیرعامل کم‌حرف پرسپولیس، به رضاییان اجازه داد به باشگاه پشت کند، بدون هیچ مشکلی قرارداد دوساله‌اش را نادیده بگیرد و یک ریال هم از پیشنهاد تازه‌اش به باشگاه نرساند. حالا، همه مدیران پرسپولیس پشت موج‌های توهین هواداران به بازیکن سابق‌شان پنهان شده‌اند.مدیرانی به غایت آماتور که نه ارزش جایگاه باشگاه‌شان را درک می‌کنند و نه برای مفهومی به نام آینده اهمیتی قائل می‌شوند. مدیرانی که قبل از هر عکس دو نفره، یک فاجعه خلق می‌کنند. 


کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-11 16:08:28
نظر دهید

۷ نظر
برزو
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
خخخ قرارداد بستن رو از استقلال کبیر سرورتون بیایید یاد بگیرید. الان شهباززاده بخواد بره هم نمیتونه. زنده باد بر فلورنتینو پرز فوتبال ایران اقای دکتر سید اقای افشارزاده
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
ازکجا معلوم راست باشه؟…باز یه بازی رسانه ایه جدید بی خیال حاشیه باشید لطفا
سجاد
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۵
قرارداد کیسه رو هم دیدیم که چطور منتظری و فرناز وسط فصل ، تکرار می کنم وسط فصل!!! گذاشتن رفتن
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
فوتبال دولتى و مدیران وزارتى نتیجه اش همینه، فوتبال باید به بخش خصوصى واگذار شه
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
اگه از جیب خودش خرید می کرد این اتفاقا نمی افتاد
کوهیار
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۵
بند دست نویس زیر اثر انگشت توقرارداد دست طاهری مشخصه
-
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۴۳
نه ارزش جایگاه باشگاهشان را می دانند نه اهمیتی برای مفهوم آینده قاِئلند
کاملتر از این نمیشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر