فهرست
یک مشکل جدی دیگر برای استقلال/ پییچ: برنمی گردم
یک مشکل جدی دیگر برای استقلال/ پییچ: برنمی گردم

یک مشکل جدی دیگر برای استقلال/ پییچ: برنمی گردم

آی اسپورت - استقلالی ها کماکان منتظر حضور پرو پییچ هستند. آنها یک فصل دیگر با این مهاجم قرارداد دارند و با وجود اعلام منصوریان به عدم نیازش، تلاش می کنند قضیه را به خوبی و خوشی فیصله بدهند.
استقلالی ها از طریق مدیربرنامه های پییچ به او اعلام کرده بودند به ایران برگردد تا مذاکرات نهایی برای فسخ قراردادش صورت بگیرد. آنها فکر می کردند با پرداخت رقمی حدود 300 میلیون تومان قصه او حل می شود ولی عدم حضور پییچ باعث شده گره داستان کور شود.
قرارداد امسال پییچ با استقلال رقمی بیش از یک میلیارد تومان است. او فصل قبل با قراردادی 950 میلیون تومانی به ایران آمد. پییچ به مدیران استقلال اعلام کرده پیش از تسویه کاملا حق و حقوق سال اول حضورش به ایران برنمی گردد. این یعنی استقلال ابتدا باید 400 میلیون طلب پییچ را بابت لیگ پانزدهم بپردازد و سپس با او بر سر میز مذاکره فسخ قرارداد لیگ شانزدهم بنشیند.
این روند یعنی باید به زودی منتظر اعلام یک شکایت دیگر از استقلال در فیفا باشیم. بعد از امثال تونی و کاروالیو و ساموئل و ردی و توزی، نوبت پییچ است تا استقلال را به دردسر مالی بیندازد.
استقلال روی گزینه قرض دادن او به تیمهای دیگر برای این فصل هم حساب کرده است تا از عواقب شکایت احتمالی به فیفا فرار کند ولی مشکل این است که پییچ حاضر نیست در ایران برای تیمی جز استقلال بازی کند و گفته یا در این تیم می ماند یا استقلال باید قراردادش را فسخ کند آنهم با پرداخت مطالباتش. در بهترین حالت استقلال فعلا باید یک میلیاردی برای پییچ کنار بگذارد ولی احتمالا این کار را نمی کند تا یکی، دو سال بگذرد و بعد از شکایت او بیشتر از این مبلغ را بپردازد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-11 19:35:00
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
کیسه کشا پول مردمو به باد می دن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر