فهرست
منصوریان همچنان روی وعده بردن «دربی» مانور می دهد
منصوریان همچنان روی وعده بردن «دربی» مانور می دهد

منصوریان همچنان روی وعده بردن «دربی» مانور می دهد

آی اسپورت - علیرضا منصوریان کماکان روی بردن دربی در لیگ شانزدهم مانور می دهد. سرمربی جدید استقلال از همان روزهای ابتدایی حضورش به هواداران وعده پیروزی در دربی را برابر رقیب دیرینه داده و شکستن طلسم. پرویز مظلومی هم پیش از شروع لیگ پانزدهم مدام روی دربی مانور می داد ولی درنهایت بدترین شکست استقلال در تاریخ لیگ برتر با حضور او روی نیمکت در دربی برگشت فصل قبل رقم خورد.
استقلال آخرین بار در بازی رفت لیگ یازدهم با حضور پرویز مظلومی روی نیمکتش موفق به شکست دادن پرسپولیس شده یعنی تقریبا 5 سال قبل. در این بازه زمانی دو تیم 9 بار دیگر به مصاف هم رفته اند که پرسپولیس 4 بار برده و 5 بازی هم برنده نداشته.
حالا تقریبا دو ماه از انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی استقلال می گذرد ولی او هنوز از دربی می گوید:«متاسفانه از آخرین سالی که استقلال در دربی پیروز شده 5 سال گذشته و این موضوع خیلی ناراحت کننده است. شخصا به عنوان یک استقلالی از عملکرد استقلال در دربی آخر خیلی ناراحت هستم و مطمئن باشید که یکی از اهدافم جبران کردن آن نتیجه است. پرسپولیس امسال از پارسال هم قوی تر است و شکست دادنش در دربی کار آسانی نیست. من از حالا می خواهم ذهن بازیکنانم را برای برد در دربی آماده کنم و به آنها بقبولانم که می توانند بعد از 5 سال در دربی پیروز شوند. البته دربی برای ما همه چیز نیست اما من به خاطر دل هواداران استقلال و خواستی که آنها از من دارند می خواهم امسال برد در دربی را به آنها هدیه کنم».
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-11 19:44:34
نظر دهید

۷ نظر
شاهین
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
آی اسپورت لنگی اینقدر درباره استقلال مطلب حاشیه ای نذار
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
از خودت خبرسازی نکن. دو هفته پیش یک جمله گفته ده بار تکرار میکنی. لنگ پاره عددی نیست. هدف ما قهرمانی اسیاست
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
خبر قدیمی نذار دو هفتست منصوریان مصاحبه نکرده
حرف حساب
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
کچل برو کله تو واکس بزن بیشتر برق بزنه! با این همه خرج و ستاره که گرفتید باز اگه کمک فدراسیون و داوری و برنامه ریزی سازمان لیگ نباشه عمرا بتونید حتی یک مساوی از پرسپولیس بگیرید!!
اسمان
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
اقای منصوریان ارزو برجوانان عیب نیست فریاد حیاکن رهاکن بعداز پایان دربی را میتوان از الان شنید.
اتحاد سازمان و افشارزاده
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
ایشون یک چیزی میدونن که میگن میبرم،. پنداری از قبل سناریو نوشته شده.. کوچ دادن دو ستاره اصلی داربی قبل به ترکیه و تغییر مسیر دادن مهاجم مورد نظر برانکو دقیقه ٩٠ از دفتر باشگاه قرمز به کمپ ناصر حجازی... تمدید قرار داد ٢/٥ میلیاردی امید ابراهیمی و عدم اجازه فسخ یکطرف سجاد شهباززاده درست عکس همین حرکت در مقابل رامین رضاییان و احتمالا اوج این سناریو رو توی قرعه کشی خواهیم دید که تمام مدعیان به صف مقابل پرسپولیس و ضعفا به صف مقابل استقلال تا داربی،.. معلومه که ایشون از چیز یا چیزهایی خبر دارن ،... که قول برد داربی رو دادن،.. برو جلو ما(سازمان و فدراسیون) پشتتیم...
-
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
کیسه کش حالا بیا بگو ٤ سال!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر