فهرست

نوازی مجیدی را تهدید گرد: نزار دلیل غیبتتو بگم!

آی اسپورت - استقلال پرویز مظلومی شرایط عجیبی داشته. جدا از عملکرد این تیم داخل زمین، روی نیمکت هم آبی ها اوضاع خوبی نداشته اند و معلوم است که هیچ کسی، بغل دستی اش را قبول نداشته. نمونه اش فرزاد مجیدی که به تازگی مدعی شده  کادر فنی استقلال به جز مجید صالح و علی اصغر قربانعلی پور ضعیف بودند. ادعایی که واکنش محمد نوازی را به دنبال داشته است.
مربی سابق استقلال به کاپ گفته: دوست ندارم زیاد درباره فردی حرف بزنم که برای پیدا کردنش باید فراخوان می گذاشتیم.یکی از بدبختی های استقلال این بود که او سرپرست استقلال شد.هر زمان ما به سازمان لیگ می رفتیم مسولان ناراحت بودند و می گفتند چرا این فرد باید سرپرست باشد و کنار زمین هیجان می دهد.
نوازی در ادامه صحبتهایش مجیدی را تهدید می کند و درباره غیبت او در تمرینات گفته: اینکه دلیلش را همه نزدیکان تیم می دانند.با این وجود اگر او اصرار دارد که من هم در این باره اطلاع رسانی کنم حتما این کار را انجام می دهم که چرا حالش خراب بود و به تمرین نمی آمد.اگر بخواهم صحبت کنم برخی باید برای همیشه از این فوتبال بروند.


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-12 08:12:41
نظر دهید

۱ نظر
زهرا
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
من یه پرسپولیسی هستم و از فرهاد مجید و بقیشون هم بدم میاد ولی این مدل توهین ها اصلا جالب نیست
چرا اینجوری با آبروی افراد بازی می کنید؟ الان هر کی یه فکری میکنه و احتمالا چند روز دیگه هم این آقا به توصیه بقیه ؛ میاد میگه منظور خاصی نداشتم!
تو دین ما علاوه بر اینکه غیبت و دروغ گناه داره، ایجاد ظن و گمان بد هم گناه داره. چجوری میخوایم جواب بدیم اون دنیا ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر