فهرست
حقیقت کدام است؟ جنگ فرزاد یا جنگ پنهان فرهاد مجیدی
حقیقت کدام است؟ جنگ فرزاد یا جنگ پنهان فرهاد مجیدی

حقیقت کدام است؟ جنگ فرزاد یا جنگ پنهان فرهاد مجیدی

آی اسپورت - فرزاد مجیدی به ناگهان جنگ بزرگی در استقلال به راه انداخت.  سرپرست فصل گذشته استقلال که در جلسات تمرینی زیادی غایب بود، در مصاحبه ای تند به انتقاد از مدیریت استقلال و بعضی از اعضای کادر فنی سابق این تیم پرداخته است. او به ناگهان در روزهای بی خبری، با این مصاحبه به صدر اخبار بازگشت و باعث شد جنجال زیادی به راه بیفتد. سیروس دین محمدی، منصور پورحیدری، محمد نوازی و... از جمله کسانی بودند که در مقام پاسخگویی به او برآمدند و در رسانه های مختلف به تندی پاسخ سرپرست سابق استقلال را دادند.

در این بین اما سوالی پیش می آید؛ آیا فرزاد مجیدی به دور از چشم فرهاد برادرش چنین مصاحبه ای کرده است؟ هنوز کسی پاسخ این سوال را نمی داند. فرهاد همیشه در مصاحبه کردن سیاست به خرج می دهد و فرزاد هم از زمان حضور در استقلال تحت تاثیر همین سیاست ها کمتر مصاحبه کرد. او سال گذشته تنها چند مصاحبه انجام داد و همه می گفتند قصد دارد از برادرش الگو بگیرد. حالا آیا با مصاحبه تندی که فرزاد در چنین شرایطی انجام داده، می توان گفت جنگ او با بعضی از اعضای کادر فنی استقلال و مدیران این باشگاه به نوعی جنگ فرهاد با آنهاست؟!

منبع: خبر آنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-12 10:17:47
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۰
جنگ قدرته
وقتی فرهاد مجیدی دید مظلومی رفتنیه اومد ادای قهرمان رو در اورد و شد پشتیبان مظلومی!! چون میدونست مظلومی به زودی شوت میشه بیرون و خودش رو میخواست مطرح کنه
وقتی هم که دید با مدارکی که داره حتی نمیذارن مربی هم بشه چه برسه به سرمربی اونوقت گفت نه من الان سرمربی گری را قبول نمیکنم!!!
نه جون من بیا قبول کن خخخخ
-
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
خواهران غریب
رامتین آبی
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۹
هرچی آقا فرهاد بگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر