فهرست
سپاهان منهای ملی پوشان / ترکیب را ببینید و نتیجه را پیش بینی کنید !
سپاهان منهای ملی پوشان / ترکیب را ببینید و نتیجه را پیش بینی کنید !

سپاهان منهای ملی پوشان / ترکیب را ببینید و نتیجه را پیش بینی کنید !

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان را اجبار کرده است که باید ملی پوشان خود را در اختیار تیم ملی قرار دهند اما در سوی دیگر باشگاه‌ها با توجه به وضعیت حساس‌شان در لیگ قهرمانان آسیا به هیچ وجه حاضر به قبول این مسئله نیستند.
ایمنا نگاهی داشته است به ترکیب احتمالی سپاهان در صورتی که این باشگاه با حاضر شدن ملی پوشانش در اردوی تیم ملی موافقت کند.
ملی پوشان سپاهان به نام‌های رحمان احمدی، احسان حاج صفی، شجاع خلیل زاده، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی و مهدی شریفی به اضافه اروین بولکو که از دیدار برابر السد محروم است ۷ غایب سپاهان در این دیدار خواهند بود.
حال در ترکیب این تیم کرانچار قطعاً از شهاب گردان استفاده خواهد کرد همچنین در خط دفاع نیز احتمالاً مرادمند و علی احمدی جایگزین خلیل زاده و حاج صفی می‌شوند و در کنار علی حمودی و هادی عقیلی جای می‌گیرند.
اما در خط هافبک کار کرانچار در مورد هافبک‌های دفاعی تیمش سخت‌تر است، با توجه به غیبت ابراهیمی و بولکو تنها گزینه فعلی که می‌تواند در این پست بازی کند علی کریمی خواهد بود. محرم نویدکیا و حسین پاپی نیز دیگر هافبک‌های سپاهان خواهند بود و از بین سوکای و پهلوان هم احتمالاً یکی در کناره‌ها بازی خواهد کرد.
اما در خط حمله دست کرانچار با داشتن مهاجمانی مثل محمد غلامی، سرجیو فن دایک، سوکای یا پهلوان باز است.
به نظر نمی‌رسد چنین ترکیبی استحکام لازم را در فاز دفاعی و همچنین زهر لازم را در حمله داشته باشند ... البته هنوز مشخص نیست تکلیف سپاهان و ملی پوش ها چیست .

     
آی اسپورت
2014-04-14 12:04:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر