فهرست
گزارش تصویری: روزهای سیاه اسطوره فوتبال انگلیس
گزارش تصویری: روزهای سیاه اسطوره فوتبال انگلیس

گزارش تصویری: روزهای سیاه اسطوره فوتبال انگلیس

آی اسپورت - دو دهه پیش پل گسکوین یکی از بهترین بازیکنان انگلیس بود. او در یورو 96 که در خاک انگلیس برگزار شد، درخشید و در باشگاه‌هایی مانند نیوکاسل یونایتد و تاتنهام نیز نمایش درخور توجهی ارائه می‌کرد. او بین هواداران این دو تیم هنوز محبوب است و اسطوره به شمار می‌رود. 

این بازیکن اما قدر استعدادش را ندانست و خیلی زود به حاشیه رفت. گسکوین سال‌هاست الکل و سیگار مصرف می‌کند و سرمایه‌اش را نیز از دست داده است. بارها در مورد شرایط کنونی ستاره پیشین انگلیس در رسانه‌های این کشور مطلب نوشته شده است اما به نظر می‌رسد هنوز هیچ‌کس به فکر بازگرداندن او به زندگی نیفتاده است. در جدیدترین عکس‌هایی که از پل گسکوین منتشر شده است، او در حالی که فقط حوله حمام به تن دارد، با تاکسی به مرکز خرید نزدیک محل زندگی‌اش رفته است. عکس‌هایی ناراحت کننده از ستاره پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس.


در دوران جوانی اما پل گسکوین یکی از خوش‌چهره‌های انگلیس بود اما رفتن به حاشیه و رو آوردن به الکل، زندگی او را مختل کرد و راهی را رفت که جرج بست، اسطوره باشگاه منچستریونایتد رفت و سرانجام نیز در 59 سالگی درگذشت. گسکوین اکنون 49 ساله است اما چهره او بسیار بیش از این را نشان می‌دهد. 

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-07-12 11:47:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر