فهرست
فرهاد مجیدی با دست خودش 7 را به بختیار نمی‌دهد
فرهاد مجیدی با دست خودش 7 را به بختیار نمی‌دهد

فرهاد مجیدی با دست خودش 7 را به بختیار نمی‌دهد

آی اسپورت - فرهاد مجیدی شماره 7 سابق استقلال قرار بود، یکی از میهمان های مراسم رونمایی از پیراهن های جدید این تیم باشد اما به نظر می رسد، او در این مراسم حاضر نمی شود. فرهاد سال گذشته در چند بازی استقلال، به ورزشگاه رفت و به حمایت از این تیم پرداخت. روزی که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال شد، مجیدی در پیغامی به حمایت از انتخاب او پرداخت و طوری حرف زد که گویا برنامه ای برای سرمربیگری این تیم نداشته است. پس از این حمایت، منصوریان هم پشت فرهاد در آمد و انگار اختلاف های عمیق آنها به پایان رسیده است.  
 
اولین بار آتش اختلاف آنها بر سر فرزاد مجیدی شعله ور شد و فرهاد اعتقاد داشت منصوریان چند سال قبل در ماجرای جدایی برادرش نقش مهمی ایفا کرد. پس از آن رابطه آنها بسیار تیره و تار به نظر می رسید تا اینکه واکنش فرهاد به سرمربیگری منصوریان، کمی اوضاع را تلطیف کرد. منصوریان همچنان درباره شماره 7 استقلال گفت: «دوست دارم فرهاد این شماره را به بختیار رحمانی بدهد.» متعاقبا خبر رسید فرهاد قرار است در مراسم رونمایی از پیراهن استقلال حاضر باشد و این کار را انجام دهد ولی حالا خبرهای تکمیلی تر حکایت از آن دارد فرهاد به احتمال فراوان در مراسم رونمایی از پیراهن استقلال حضور نخواهد داشت! سال گذشته هم بارها و بارها بحث از حضور فرهاد در تمرینات این تیم شد اما او سرانجام برای تماشای دو بازی استقلال به ورزشگاه آزادی رفت که این تیم یک بازی را برد و یک بازی را هم باخت.

منبع: خبر آنلاین
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-12 11:56:11
نظر دهید
۵ نظر
علی
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
نده به درک اینم فک کرده کیه هی منت میزاره سر استقلال
حالا خوبه هر چی داری از استقلال داری من موندم داداشش فصل قبل چ سمتی داشت؟ که از بقیه ایراد میگیره الان فسل قبل گل میزدن این میومد باهاشون خوشحالی میکرد کار خاصی نداشت
-
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
فرهاد باید مربی تیم بانوان بشه
حرف حساب
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۴
از اولش معلوم بود فرهاد این کارو نمیکنه!! حالا خیلی مونده تا جماعت ساده استقلالی این مار خوش خط و خال هزار چهره رو بشناسند! خدایی علی کریمی هر چی هست فقط یه رو داره! عاشقشم به مولا!!
Mojtaba
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
اره ی رو داری کریمی وقتی تراکتور بود گفت خودمو پرسپولیسی نمیدونم با پیراهن ی تیم دیگه از فوتبال خدافظی کرد بعدش هم رفتین منت کشی که بیاد بازیاتونو تماشا کنه مث فرهاد از اونجا بود که فک کرد تماشاگرا فراموش کردن که گفته پرسپولیسی نیست و از برانکو حمایت کرد این کجاش ی رو داره ؟؟؟؟؟؟
حرف حساب
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
تو نفهمیدی منظورم از اینکه گفتم کریمی یه رو داره چیه! داری خزعبلات میگی!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر