فهرست
گزارش ویژه: کاپیتان‌های لیگ پیش رو را بشناسیم
گزارش ویژه: کاپیتان‌های لیگ پیش رو را بشناسیم

گزارش ویژه: کاپیتان‌های لیگ پیش رو را بشناسیم

آی اسپورت - نقل و انتقالات امسال شامل حال کاپیتان‌های چند تیم لیگ برتری هم شد و فصل آینده چند تیم لیگ برتر مثل پرسپولیس کاپیتانی جدید خواهند داشت. بدنیست ببینیم که در فصل آینده کاپیتان اول هر تیم کدام بازیکن خواهد بود.
 
*ابتدا ۹ تیمی را مرور می کنیم که همان کاپیتان فصل قبلشان را دارند؛
 
استقلال تهران: مهدی رحمتی
 
استقلال خوزستان: درست است که در بیشتر بازی‌ها محمد طیبی بازوبند کاپیتانی استقلال خوزستان را می بندد، اما کاپیتان اول این تیم هادی خنیفر است.
 
نفت: علیرضا عزتی
 
تراکتورسازی: مهدی کیانی
 
سایپا: ابراهیم صادقی
 
ذوب آهن: مهدی رجب زاده
 
گسترش فولاد: مرتضی اسدی
 
سپاهان: محرم نویدکیا
 
فولاد: در فصل قبل دراگان اسکوچیچ با کنار گذاشتن مهرداد جماعتی، بازوبند را به لئوناردو مساریچ داد. حالا با بازگشت مهرداد جماعتی او دوباره کاپیتان فولاد خواهد بود.
*۴ تیم لیگ برتری هم در این فصل کاپیتان فصل قبل خود را نخواهند داشت؛
 
پرسپولیس: قرمزها از جمله تیم هایی اند که در فصل آینده کاپیتان جدید خواهند داشت. با جدایی رضا نورمحمدی و محسن بنگر از جمع بازیکنان پرسپولیس، سیدجلال حسینی در بازگشت به این تیم به عنوان کاپیتان اول انتخاب شده است. حسینی البته یک کاپیتان جدید برای پرسپولیس نسبت به فصل قبل است وگرنه او در دو فصلی که در پرسپولیس بازی کرد بارها بازوبند کاپیتانی تیم را به دست بست حتی در همان بازی اول.
 
صبا: در فصل گذشته ابوالفضل ابراهیمی کاپیتان اول قمی ها بود. این بازیکن جدا شد و به پیکان پیوست. با آمدن رضا عنایتی به صبا به احتمال فراوان او یک بار دیگر بازوبند صبا را به بازو می بندد.
 
پدیده: پدیده هم در این فصل کاپیتانی جدید خواهد داشت. حسین بادامکی کاپیتان پدیده در فصل قبل بود که از این تیم رفت. باید دید رضا مهاجری چه انتخابی خواهد داشت از بازیکنان فصل قبل کاپیتانش را برمی گزیند یا بازوبند به تازه واردی مثل شهاب گردان می رسد؟
 
مشهد: با رفتن رضا عنایتی از این تیم احتمالا میثم حسینی کاپیتان اول مشهد خواهد شد. هر چند بازیکنی مثل رضا نورمحمدی هم شانس زیادی برای بستن بازوبند کاپیتانی را دارد.
 
*تازه واردها
پیکان، ماشین سازی و صنعت نفت آبادان سه تیم تازه وارد لیگ محسوب می شوند. در ماشین سازی احتمالا بازوبند به آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی می رسد. پیکان هم بازوبند را به یکی از بازیکنان باتجربه اش آرش برهانی، امیرحسین صادقی یا رحمان احمدی می دهد. صنعت نفت فعلا بازیکن جدید صاحب نامی نگرفته است و احتمالا همچنان حسن هوری کاپیتان این تیم باقی خواهد ماند.

منبع: وبسایت برنامه 90
 
     
آی اسپورت
2016-07-12 12:54:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر