فهرست
به بهانه انصراف پرسپولیس از جام شهدا: تورنمنت‌های الکی!
به بهانه انصراف پرسپولیس از جام شهدا: تورنمنت‌های الکی!

به بهانه انصراف پرسپولیس از جام شهدا: تورنمنت‌های الکی!

آی اسپورت - انصراف رسمی پرسپولیس از جام شهدا، برگزاری این مسابقات را در شرایط نامعلومی قرار داده است. پرسپولیس اعلام کرده بخاطر فشردگی اردوی اوکراین و قرعه کشی نشدن لیگ برتر، نمی‌تواند در این تورنمنت حاضر شود. تراکتورسازی، دیگر تیم بزرگ این جام هم موضعی شبیه پرسپولیس دارد اما هنوز رسما انصراف نداده و قرار است در روزهای آینده، تصمیم نهایی‌شان را بگیرند. ماشین سازی تیم سوم جام، دیروز اردوی تهران را لغو کرد تا استقبالش را برگزار نشدن این جام نشان دهد. جامی که نه جایزه قابل توجهی دارد، نه برنامه ریزی دقیقی که تیم‌ها از حضور در آن استقبال کنند.

دور اول جام شهدا، تابستان 93 با قهرمانی تراکتورسازی به پایان رسید اما سال 94، خبری از این جام نبود. نیم فصل، سرانجام تصمیم قطعی برای برگزاری این مسابقات گرفته شد و بهمن ماه، صبا پرسپولیس را برد و قهرمانی جام شهدا را بدست آورد. امسال دوباره زمان مسابقات به تابستان برگشت و این بار، هیچ تیمی در اوج بدنسازی و فشار اردوهای داخلی و خارجی از آن استقبال نکرد.

جام شهدا، جایزه قابل توجهی برای تیم‌های برنده ندارد. استقبال چندانی از آن نمی‌شود و تیم‌ها هم از ترکیب اصلی‌شان استفاده نمی‌کنند. شکست در این بازی‌ها، قبل از شروع فصل فشار روی مربی را بیشتر می‌کرد و قهرمانی آن هم چیزی جز تمسخر در شبکه‌های اجتماعی نخواهد داشت. مسئولان سازمان لیگ هنوز در جریان نیستند برای برگزاری یک تورنمنت خوب، صرفا انتخاب یک نام جذاب کفایت نمی‌کند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-12 14:31:52
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
این جام های نتایج تصمیمات فرمایشی خارج از برنامست ، شبیه به جایزه بزرگ ریاست جمهوری در دوچرخه سواری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر