فهرست
بایرامی: حضور در استقلال و پرسپولیس برایم زود است!
بایرامی: حضور در استقلال و پرسپولیس برایم زود است!

بایرامی: حضور در استقلال و پرسپولیس برایم زود است!

آی اسپورت- مهرداد بایرامی ابتدا در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت: بازی‌ها تازه تمام شده است و من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. راستش را بخواهید نمی‌‌دانم در گسترش فولاد بمانم یا اینکه جدا شوم. البته من اینجا را دوست دارم و اگر شرایط مهیا باشد تمایل دارم که فصل آینده هم در گسترش بازی کنم. حالا باید دید دیدگاه مسئولان باشگاه و هدف آنها برای فصل بعد چیست.

به نقل از تسنیم، وی در پاسخ به این سؤال که «آیا دوست نداری در تیم قوی‌تری بازی کنی؟»، تاکید کرد: اگر پیشنهادی به من برسد که از لحاظ پیشرفت فوتبال به سودم باشد، قطعاً روی آن فکر خواهم کرد و شاید از گسترش جدا شوم. مطمئناً بازی در تیم‌های قوی‌تر و مطرح‌تر می‌‌تواند برای من خوب باشد ولی خودم معتقدم حضور در تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس برایم زود است و باید همچنان تجربیات بیشتری کسب کنم.

مهاجم گسترش فولاد تبریز که انتظار داشت به اردوی تیم ملی‌ دعوت شود در مورد عدم حضورش در فهرست کارلوس کی‌روش افزود: من یک بازیکن جوان هستم و امسال اولین سالی بود که در لیگ برتر بازی کردم. در فصلی که گذشت 12 گل زدم و 7 پاس گل دادم و جزو 45 بازیکن تیم ملی‌ بودم. دلیلی ندارد که ناامید باشم و مطمئن باشید در آینده به تیم ملی‌ دعوت خواهم شد. امیدوارم ایران هم در جام جهانی نتایج خوبی بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-04-14 12:10:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر