فهرست
چهره روز: پلی‌استیشن‌باز حرفه‌ایِ استقلال
چهره روز: پلی‌استیشن‌باز حرفه‌ایِ استقلال

چهره روز: پلی‌استیشن‌باز حرفه‌ایِ استقلال

آی اسپورت- یعقوب کریمی در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال درباره اردوی تیم استقلال در کشور ارمنستان اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم در این اردو آمادگی کاملی به‌دست بیاوریم و بدون مصدوم به تهران بازگردیم. فشار تمرین برخی روزها بالاست، ولی نباید بگوییم تمرینات سخت است، چون با تحمل این فشارها می‌توانیم ۳۰ هفته در لیگ حضور داشته باشیم و به موفقیت برسیم. ما باید این شرایط را حفظ کنیم تا بتوانیم یک سال سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم. صحبت‌های کریمی را می‌خوانید. 
آرزوی هر بازیکنی حضور مداوم در استقلال است برای پنجمین فصل است که در استقلال حضور دارم که این موضوع افتخار بزرگی است. آرزوی هر بازیکنی در استقلال این است که بتواند در این تیم حضور طولانی و پی‌درپی داشته باشد. مانند بازیکنان بزرگی چون وحید طالب‌لو، آرش برهانی، حنیف عمران‌زاده که امسال نیستند و جای آنها خالی است. امیدوارم من هم تا زمانی که لازم باشد بتوانم در خدمت استقلال باشم.


امیدوارم دل هواداران را شاد کنم تمرینات را در تهران سبک‌تر آغاز کردیم و در اردوی ارمنستان فشار روی بدن بازیکنان بیشتر شد. من نیز چنین شرایطی دارم و هر چه فشار بیشتری به خودم بیاورم، بدنم آماده‌تر می‌شود. امیدوارم بعد از این اردو بدن‌ها خود را ول کنند تا کار آسان‌تری داشته باشیم. امسال سال سختی است و من تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم دل هواداران را شاد کنم.


حضور جونز به سود استقلال استجونز کارنامه مشخصی دارد. آقای میک در تیم ملی نیز چنین سبکی داشت، اما جونز در مدت کمتری بدن‌ها را گرم می‌کند و ما در حدود ۱۰ دقیقه بدن‌مان گرم می‌شود. سبک کاری او متفاوت است و من خودم قبلاً چنین شرایطی را تجربه نکرده‌ام. سرد کردن و گرم کردن و فشار تمرینات با جونز بسیار خوب است و مطمئناً حضورش به سود استقلال است.


از کار کردن با منصوریان خوشحال شدم از حضور منصوریان در استقلال بسیار خوشحال شدم، چون ایشان زمانی که در جوانان بودم، من را از سایپا به استقلال آورد و قبلاً افتخار کار با او را داشتم. امیدوارم امسال در کنار منصوریان و هواداران سال خوبی داشته باشیم. او همچنین تمرینات تاکتیکی بسیار خوبی دارد و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.


از حضور هواداران روحیه می‌گیریم منصوریان بسیار محبوب است و هواداران به خاطر او به تمرین می آیند و ما بازیکنان نیز از حضور آنها خیلی روحیه می‌گیریم. امیدوارم این استقبال در لیگ نیز ادامه داشته باشد و هوادارانی که در کمپ استقلال حاضر می‌شوند در ورزشگاه‌ها نیز از ما حمایت می‌کنند تا بتوانیم در نهایت باعث خوشحالی آنها باشیم.


فصل گذشته شرایط بدنی خوبی نداشتم شرایط جناح چپ استقلال امسال بسیار خوب است و بازیکنان خوبی در این سمت داریم. البته در همه نقاط زمین بازیکنان خوبی حضور دارند و این موضوع مختص به استقلال نیست. فصل گذشته شاید شرایط بدنی خوبی نداشتم، اما امسال تلاشم را چند برابر کردم تا بتوانم تمام توانایی‌ام را برای استقلال به نمایش بگذارم.


مسی با اختلاف بهترین بازیکن دنیاستدر فینال این رقابت‌ها طرفدار فرانسه بودم، اما بعد از مصدومیت رونالدو دوست داشتم پرتغال قهرمان شود. البته من طرفدار مسی هستم و او از نظر من با اختلاف بهترین بازیکن دنیاست، ولی رونالدو نیز بازیکن بزرگی است که افتخارات زیادی در کارنامه خود دارد.


پلی استیشن باز حرفه‌ای تاکنون در تیم استقلال مقلابل دوستان قدیمی و جدید شکست نداشتم. در بازی PES تیم بایرن مونیخ را انتخاب می‌کنم. البته بارسلونا تیم محبوبم است، اما چون ضعیف ساخته شده انتخاب من بایرن مونیخ است. تنها رقیب من دوستم است که در تیم حضور ندارد. بازیکنان تیم همگی مقابل من با اختلاف شکست می‌خورند و تنها کسی که با اختلاف کمی به من می بازد، میلاد فخرالدینی است که اکنون در تیم حضور ندارد. من از بچگی همیشه بازی می‌کردم و مدت‌های زیادی است که بازی می‌کنم و اوقات فراغتم را با بازی کردن پر می‌کنم. البته از بازیکنان جدید با وریا غفوری و کاوه پیش از این در تیم ملی باز کرده‌ام که آنها نیز برابر من شکست خورده‌اند.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-07-12 18:27:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر