فهرست
کودتای ناکام علیه اسدی: چه کسی برنده واقعی بود؟
کودتای ناکام علیه اسدی: چه کسی برنده واقعی بود؟

کودتای ناکام علیه اسدی: چه کسی برنده واقعی بود؟

آی اسپورت -  امروز نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال با تمامی اعضا و با موضوعات مختلف برگزار شد اما مهم ترین بحث نشست امروز که زمان بیشتری را به خود اختصاص داد به پست دبیرکلی فدراسیون مرتبط می شد. در نشست امروز اعضا پیرامون ابقا یا تغییر علیرضا اسدی از سمت دبیرکلی رای گیری کردند و در نهایت اسدی در سمت خود ماندگار شد.

موضوع به رای گذاشتن دبیرکلی علیرضا اسدی شب گذشته داغ شد زمانی که برخی از اعضای هیات رییسه به دلیل مخالفت شان با دبیرکلی اسدی رایزنی هایی را صورت دادند. این اتفاق در حالی رخ داد که از هفته ها قبل این افراد فشارهایی را به مهدی تاج برای تغییر دبیرکل و قراردادن یکی از چهره های آشنای فدراسیون قبلی وارد کرده بودند.

نشست امروز ابتدا با انتقادات یکی از اعضای هیات رییسه آغاز شد اما پس از رای گیری علیرضا اسدی با حداکثر آراء به عنوان دبیرکل باقی ماند تا کودتای دو عضو هیات رییسه نافرجام باقی بماند.  در پایان نشست امروز تصمیم بر این شد که آرای مثبت و منفی اعضا به علیرضا اسدی رسانه ای نشود اما از 8 رای داده شده تنها دو نفر به ماندن اسدی رای منفی داده اند و در واقع مخالفان او به هدفشان نرسیدند.


منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2016-07-12 18:28:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر