فهرست
تلاش ناموفق برانکو در ترمیم دفاع: صفر درصد کلین شیت
تلاش ناموفق برانکو در ترمیم دفاع: صفر درصد کلین شیت

تلاش ناموفق برانکو در ترمیم دفاع: صفر درصد کلین شیت

آی اسپورت – خط حمله پرسپولیس در لیگ پانزدهم، آنقدر خوب بود که آن‌ها بدون مهدی طارمی هم ترس و نگرانی چندانی برای فصل بعد نداشته باشند. پرسپولیس در بازی‌های دوستانه با خط حمله علیپور و امیری هم خوب گل می‌زند و زیاد پنالتی می‌گیرد. با این وجود، دغدغه اصلی برانکو هنوز برطرف نشده است.گل‌های خورده پرتعداد فصل پیش پرسپولیس، عامل اصلی قهرمان نشدن آن‌ها بود. بعد از شروع نقل و انتقالات، پرسپولیسی‌ها بلافاصله با بیرانوند قرارداد بستند، بعد سیدجلال را خریدند و سپس گولچ را به تیم‌شان اضافه کردند. با این وجود، مشکل گل خوردن آن‌ها هنوز سر جایش باقی است. پرسپولیس در بازی دوستانه با پاراگ و 4 بازی دوستانه در اوکراین گل خورده و حتی یک بار هم نتوانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد.پاراگ یک بار، لوکوموتیو یک بار، آبولون 2 بار، چرنیگو 2 بار و آرسنال 3 بار دروازه پرسپولیس را در بازی‌‌های دوستانه باز کردند. پرسپولیس در بازی آخر با آرسنال ابتدا سه گل زد اما باز هم نتوانست از گل‌هایش محافظت کند.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-12 20:28:24
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
هجدهم بازی کرد نوزدهم بازی کرد بیست و یکم هم بازی کرد تازه پونزدهم هم بازی کرده بود توی یه هفته چهار تا بازی..اونم تو دوران بدنسازی..اونم با ترکیب های مختلف تو دفاع
امید
سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۶
توی همه این بازیها سیدجلال نبوده ضمن اینکه این بازی ها بازیهای تمرینی بوده که حتی صبح روز بازی هم تمرین سنگین کردند. مطمئن باشید زوج سدجلال انصاری در قلب دفاع عالی خواهد شد.
سرور لنگ
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۳۲
خاک تو سرت بیری ون پاراگ هم شد تیم ازش گل خوردی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر