فهرست
جرارد: بازی مقابل سیتی، طولانی ترین 90 دقیقه ی عمرم بود
جرارد: بازی مقابل سیتی، طولانی ترین 90 دقیقه ی عمرم بود

جرارد: بازی مقابل سیتی، طولانی ترین 90 دقیقه ی عمرم بود

آی اسپورت- استیون جرارد، کاپیتان لیورپولی ها معتقد است که پیروزی 2-3 روز گذشته مقابل منچسترسیتی، طولانی ترین 90 دقیقه ی عمرش بوده است.

این هافبک باتجربه در طول دوران حضورش در آنفیلد، فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده  ولی بازی دیروز، یکی از مهم‌ترین دیدار‌های عمرش خواهد بود.

گل‌های رحیم استرلینگ و مارتین اشکرتل تا دقیقه ی 26، میزبان را 2-0 پیش انداخت ولی گل سیلوا و گل به خودی گلن جانسن، بازی را به تساوی کشاند. نوبت ستاره ی جوان برزیلی یعنی کوتینیو بود که خودی نشان دهد و در حالی که 12 دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود، تیمش را پیش بیندازد و آنها را به مسیر رسیدن به قهرمانی بازگرداند.

تکل خشن جردن هندرسون روی پای پابلو زابالتا، یک اخراج  و سه جلسه محرومیت برای او به بار آورد و همچنین، دنیل استوریج نیز مشکوک به مصدومیت از ناحیه رباط پایش است.

جرارد درباره ی بازی گفت: "مطمئنا طولانی ترین 90 دقیقه ای بود که در آن بازی کرده بودم. بعضی لحظات حس می‌کردم که ساعت به عقب باز می‌گردد.

این پیروزی اهمیت بسیار یبرای ما داشت. نتیجه ی بسیار خوبی برای ما بود.

حالا 4 فینال دیگر پیش رو داریم. هنوز هیچ چیز برای ما نیست. مهم‌ترین چیز در این لحظات این است که آرامش خود را حفظ کنیم و غرق در رویا نشویم."

     
آی اسپورت
2014-04-14 13:54:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر