فهرست

استقلال خوش شانس: قرعه کشی باب میل آبی ها

آی اسپورت - قرعه کشی لیگ برتر لبخند را روی صورت سرمربی استقلال نشاند. او حالا این شانس را دارد تا در همان هفته های ابتدایی لیگ امتیازات خوبی کسب کند. ماجرا از این قرار است که بر اساس قرعه کشی لیگ برتر، استقلال در هفت هفته اول رقابتها تنها یک بار باید خارج از تهران بازی کند و به مصاف  استقلال خوزستان برود و در بقیه دیدارهایش میزبان حریفانش است.
این موضوع نکته خوبی برای منصوریان محسوب می شود که محبوبیت زیادی روی سکوها دارد و تمرینات تیمش با حضور چند هزار تماشاگر برگزار می شود. قطعا استقبال زیاد از بازیهای خانگی استقلال در هفته های ابتدایی باعث می شود که این تیم با انگیزه زیادی به مصاف حریفانش برود و شانس زیادی برای پیروزی داشته باشد.کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-13 14:21:31
نظر دهید
۴ نظر
سرور لنگ
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۲۷
بسوز لنگی . پماد باب اسفنجی بزن
پارسا
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
قابل توجه خبرنگار بادقت و بدون وابستگی به رنگ خاص!!! استقلال هفته دوم توی اهواز با استقلال خوزستان بازی داره ، ضمنا چرا سخت بودن بازی های هفته های پایانی لیگ رو در نظر نمیگیرین ؟؟
مشروح
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
خیلی عجیبه! آخه چرا هر سال این اتفاق میفته که استقلال تو هفته های اول قرعه های آسون داره؟ استقلال تو 7 بازی اولش فقط یک بازی بیرون از تهران داره!
امینA
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
میشه بگید کدوم دوره ی لیگ برتر قرعه کشی به نفع استقلال نبوده؟ دقیقا پارسال هم همین شرایط و داشتن ، تازه جالبه سه هفته قبل دربی رو با تیم های تازه صعود کرده بازی دارن ، اینا همه اتفاقاتیه که بصورت شانسی رخ میده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر