فهرست
کلوپ: به بالوتلی گفته‌ام که در آنفیلد آینده‌ای ندارد
کلوپ: به بالوتلی گفته‌ام که در آنفیلد آینده‌ای ندارد

کلوپ: به بالوتلی گفته‌ام که در آنفیلد آینده‌ای ندارد

آی اسپورت - ماریو بالوتلی پس از پشت سر گذاشتن یک فصل کم فروغ در میلان به عنوان بازیکن قرضی، حالا دوباره به تیم اصلی‌اش لیورپول برگشته و در حال آماده کردن خودش برای فصل جدید لیگ برتر است اما یورگن کلوپ، سرمربی ژرمن‌ها می‌گوید که شرایط برای ادامه دوران بازیگری سوپرماریو در آنفیلد جالب نیست.

کلوپ به تلگراف گفت: من با ماریو درباره آینده‌اش صحبت کرده‌ام. او در آن مقطع از حرفه‌اش نیست که برای رسیدن به یکی دو پست در ترکیب اصلی مجبور باشد با چهار یا پنج بازیکن دیگر رقابت کند. ما می‌‌خواهیم او همان بازیکن قبل از مصدومیتش شود. ماریو هنوز استعداد دارد و من در این باره شک ندارم. در تمرینات ما برای سانتر‌ها، ضربات سر و دیگر بخش‌ها او کارش را مانند یک بازیکن طراز اول انجام می‌دهد اما شرایط برای او شرایط مطلوبی نیست چون باید با دیگر بازیکنان مانند خودش بر سر رسیدن به یک پست بجنگد و واضح است که ما باید راه حلی برای این مسئله پیدا کنیم.

کلوپ افزود: باشگاهی پیدا خواهد شد که از داشتن ماریو بالوتلی جدید خوشحال می‌شود. من با صراحت درباره این موضوع با او صحبت کرده‌ام. در مورد او همه چیز واضح است. برای او الان زمان تصمیم گیری است و من تلاش می‌کنم به ماریو کمک کنم به اوج برگردد. باید دید چه می‌شود.

مینو رایولا، مدیربرنامه‌های بالوتلی در ماه ژوئن اعلام کرد که باشگاه بشیکتاش ترکیه به خرید مهاجم پیشین منجسترسیتی تمایل دارد اما هنوز اقدامی از سوی این باشگاه برای خرید سوپرماریو صورت نگرفته است. بالوتلی هنوز یک سال دیگر با لیورپول قرارداد دارد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-13 10:31:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر