فهرست
واکنش استقلالی‌ها به تهمت خیانت؛ حرف‌های تکراری ...
واکنش استقلالی‌ها به تهمت خیانت؛ حرف‌های تکراری ...

واکنش استقلالی‌ها به تهمت خیانت؛ حرف‌های تکراری ...

آی اسپورت - باز هم خیانت؛ البته باز هم لفظی نه اثبات شده. انگار استقلال امسال هم با وجود تاکیدهای منصوریان، دستخوش حاشیه خواهد شد. آرامش هفته های گذشته استقلال، گویا دستخوش طوفانی خواهد بود. پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال، دو هفته قبل از «خیانت» در استقلال سخن گفت. او تاکید داشت که یک نفر خیانت کرده اما اسمی نیاورد. مظلومی دو سال قبل هم در گفت و گو با خبرورزشی، از خیانت بازیکن دیگری در دربی 3 بر 2 گفته بود، با این جملات: «فیلم بازی را نگاه کنید تا ببینید کدام بازیکن به من و استقلال خیانت کرد.» پس، آنچه مظلومی دو هفته قبل گفت واژه تازه ای از زبان او نبود. با وجود حرف های جنجالی مظلومی اما، این موضوع پیگیری نشد چرا که گوش همه هواداران از این حرف ها پر بود. منتقدان مظلومی می گفتند او به جای اینکه با چنین حرف هایی ذهن هواداران را منحرف کند، درباره دلایل فنی ناکامی استقلال حرف بزند. درباره تمرینات و سایر موارد.
 
در حالی که استقلال به ایروان رفت و منصوریان در واکنش به حرف های مظلومی گفت: «با بازیکنی که علیه مربی سابقش حرف بزند برخورد می کنم.» به ناگهان کلمه «خیانت» از زبان فرد دیگری خارج شد. فرزاد مجیدی سرپرست سابق استقلال در تازه ترین مصاحبه خود گفت نه یک بازیکن که چند نفر در استقلال فصل قبل خیانت کردند! تاکید روی این حرف ها، روز گذشته دلخوری بازیکنان استقلال را در پی داشت و در محفلی دوستانه به انتقاد از این حرف ها پرداختند. یکی از بازیکنان گفت: «خیانت؟ مگر دیوانه ایم آبرویمان را به حراج بگذاریم؟ ذره ذره آبرویمان را جمع کرده ایم و این حرف ها بی پایه و اساس است.آبروی استقلال آبروی ما هم هست.» بازیکان دلخور بودند و می گفتند این بحث ها تنها با یک هدف انجام می شود و آن به حاشیه بردن استقلال است.
خیانت و واژه های شبیه به آن، اولین بار نیست که در استقلال مطرح می شود. دو سال قبل، یکی از مسئولان سابق تیم در مصاحبه ای چند بازیکن این تیم را متهم به خیانت کردند. امیرحسین صادقی هم چندی قبل، سرانجام سکوتش را درباره آن مصاحبه جنجالی شکست و در این باره گفت: «کسانی که این حرف ها را زده اند احتمالا خودشان در دوران بازیگری شان یا این کارها کرده اند و یا اینکه چنین چیزهایی دیده اند. در استقلال هیچ خیانتی در کار نبود و این حرف ها حرف های بیهوده ای بود.»

این بار هم بازیکنان استقلال هنوز به صورت رسمی به حرف های زده شده، واکنش نشان نداده اند ولی بی شک دیری نمی پاید که آنها هم سکوت خود را در این باره می شکنند و پاسخ این حرف ها را می دهند. آنها معتقدند استقلال در شرایط فعلی به آرامش نیاز دارد و پرداختن به این حرف ها می تواند به این تیم ضربه جبران ناپذیری بزند چراکه آنها در روزهای حساس آماده سازی خود به سر می برند.  علیرضا منصوریان هم از بازیکنان خواسته تا به این بحث ها ورود نکنند و تنها تمرکز خود را روی تمرینات بگذارند. سه روز دیگر اردوی استقلال در ارمنستان به پایان می رسد و کاروان این تیم به تهران برمی گردد.

منبع: خبر ورزشی
     
آی اسپورت
2016-07-13 11:00:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر