فهرست
دغدغه بزرگ برانکو برای دربی/پرسپولیس خسته!
دغدغه بزرگ برانکو برای دربی/پرسپولیس خسته!

دغدغه بزرگ برانکو برای دربی/پرسپولیس خسته!

آی اسپورت- قرعه کشی بازی های لیگ برتر برای برانکو یک دغدغه بزرگ به همراه آورد. پرسپولیسی های حاضر در سالن شهید بهشتی در مراسم قرعه کشی سازمان لیگ ، قرعه ۱۴ را از گلدان درآورد و دربی به هفته ششم افتاد، حسابی ذوق کردند. هفته ششم و روز ۲۶ شهریور ، اینقدری ۶ دارد که آنها حسابی برای استقلالی ها کری بخوانند. این خوشی اما تنها لحظاتی ادامه داشت. وقتی برنامه کلی بازی های لیگ اعلام شد، تازه مشخص شد این قرعه در رفت و برگشت، خیلی هم برای قرمزها خوشایند نیست.

تیم برانکو که در هفته اول باید با سایپا خارج از ورزشگاه آزادی بازی کند، برای بازی های هفته های پنجم تا هفتم، مصاف هایی دشوار دارند. آنها در این هفته ها ، بعد از تعطیلی تقریبا یک ماهه لیگ ، آنها باید ابتدا با تراکتورسازی بازی کنند. بعد با استقلال بازی دارند. بازی با تراکتورسازی را در تبریز دارند ، به مصاف استقلال می روند و بعد هم مصاف شان با سپاهان در اصفهان است. حالا برانکو از این می ترسد که تیمش سخت ترین بازی های فصلش را در آن سه هفته سپری می کند. آن هم بعد از وقفه ملی که خودش باعث شکاف طولانی مدتش در آن بازه از لیگ شده. بازی هایی که فشرده شده اند تا آن زمان، این یک ماه به تیم ملی اختصاص داده شود، برای بازی با قطر در نخستین مسابقه انتخابی جام جهانی روسیه.

استقلال علیرضا منصوریان در آن بازه، در تهران با ماشین سازی بازی می‌کند، بعد با پرسپولیس بازی دارد و سپس با ذوب آهن در تهران بازی می کند و شانس با منصوریان یار بوده و فشار این بازی هایش کمتر از بازی های همسان برانکو هستند.
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-13 12:33:40
نظر دهید

۴ نظر
حمیدرضا
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۱
یعنی فکر می کنید اگر این اردوی اول فصل لغو نمی شد کی روش وسط فصل لیگ رو تعطیل نمی کرد؟؟؟؟ یا ساده اید یا مطلبتون منظور داره
Alireza
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
عیب نداره اگه هم پرسپولیس خسته بود بجای 6 تا همون 4 تای فصل قبل رو میزنیم بهشون
مهرداد
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
خسته چرا؟ ایشون که اردوی تیم ملی رو کنسل کرد. تازه باید خوشحال باشه. اتفاقا تنها بهانه ای که نمیتونه بگیره همینه.
حسین
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
خب این مال نیم فصل اوله .. نیم فصل دوم همین قضیه واسه استقلاله دیگه.. کلا برابره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر