فهرست
گزارش روز: قرعه برای استقلال بود یا پرسپولیس؟
گزارش روز: قرعه برای استقلال بود یا پرسپولیس؟

گزارش روز: قرعه برای استقلال بود یا پرسپولیس؟

آی‌اسپورت- قرعه‌کشی لیگ شانزدهم برگزار شد. بعد از این قرعه آبی‌ها معتقدند که فصل سخت‌تری پیش‌روی استقلال است و پرسپولیسی‌ها هم بر این باورند که قرعه تیم محبوب‌شان دشوارتر است. پرسپولیس در هفت هفته ابتدایی چهار بازی خیلی سخت دارد. این تیم در هفته‌های سوم و پنجم مقابل گسترش‌فولاد و تراکتورسازی قرار می‌گیرد. هفته ششم سراغ دربی تهران می‌رود و بعد از این هم باید با سپاهان بازی کند. اما استقلال در شروع کار راحت‌تری دارد. از آن سمت استقلال برخلاف پرسپولیس فصل را با سختی بیشتری به پایان می‌رساند. به نظر شما قرعه‌کشی برای کدام تیم سخت‌تر است؟ استقلال یا پرسپولیس؟


کدخبر: 9407
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-13 16:15:55
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
این بار دست اندرکاران و برنامه ریزان شعبده بازی کرده اند! استقلال قبل از دربی فقط یک بار از تهران خارج میشود. بازی اول را با نفتی شروع میکند که تا یک هفته پیش روی هوا بود. بعد هم با تیم تضعیف شده استقلال خوزستان (بدون خسوس و کولیبالی که اساس تیم فصل قبل بودند) پس تیم های لیگ یکی کجا هستند؟ بله درست حدس زدید؛ نفت آبادان و پیکان و ماشین سازی به شکل کاملا تصادفی(!) سه تیم لیگ یکی هستند که حریفان هفته های بعدی استقلال را تشکیل میدهند. بصورت کاملا اتفاقی پشت سرهم تا دربی! مبادا استقلال نوپای منصوریان اذیت شود. تازه دوستان محکم کاری هم کرده اند، محکم ترین تیم امسال (تراکتورسازی) تیمی است که بازیهایش اصولا پر برخورد است، پر از مصدومیت و کارت های رنگی. دوستان طوری برنامه چیده اند که تیم هایی که با استقلال بازی دارند، همیشه هفته قبلش با تراکتور بازی داشته باشند! کاملا اتفاقی!

حالا نگاهی داریم به برنامه پرسپولیس؛ مهمان سایپای فرکی در هفته اول، بعد هم فولاد خوزستان، گسترش تبریز، صبای قم حریفان بعدی پرسپولیس را تشکیل میدهند. اصلا عجیب نیست که حتی یکی از تیمهای تازه لیگ برتری شده در هفته های اول به مصاف پرسپولیس نمیروند؟ همه اهالی فوتبال میدانند هفته های اول چقدر در سرنوشت تیمها مهم هستند، بخصوص در فوتبال غیر حرفه ای و متزلزل ما که با چند نتیجه ضعیف سرمربی و مدیرعامل تعییر میکنند.

بعد از هفته چهارم ملی پوشان دو هفته از پرسپولیس جدا میشوند و سپس خسته به تیم برمیگردند و اینجا دقیقا جاییست که سورپرایز برنامه ریزان شکل گرفته است: سه هفته مرگبار! تراکتور در تبریز، استقلال در تهران و سپاهان در اصفهان!!! سخت ترین بازیها همراه با ایرانگردی، در دوازده روز آنهم با ملی پوشان خسته.
Mojtaba
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۰
شعبده بازی و خواب دیدن و دست های پنهان کار پرسپولیسی ها بود که با اسم هادی تو نود برنده میشدن باشماره ۲۴ و با همین شماره ی هفته قبل دربی پدر زن آقا هادی نتیجه رو پیش بینی میکنه و میگه ۴_۲ میشه چون شماره هادیه شعبده اون آقایی میکنه که پشت ۱۸ از نقطه ۲۴ متری پنالتی میگیره چون ۲۴ شماره هادیه جمع کنین بابا لنگیای توهمی خوبه حمید استیلی هم تو قرعه کشی بود با این حرفای غیر منطقی بودنتونو ب رخ میکشین همینو بس !!!#توهم
امید کوکبی
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
بی شرف ها خیلی کارها می خواهند بکنند اما پایان فصل تیم محبوبشان بین دو مدعی سوم می شود :)
محمد
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
من سال قبل قرعه کشی رو دیدم فهمیدم چقدر مسخره است. پرسپولیس و استقلال دو نوع برنامه دارن که یکی تصادفی انتخاب میشه. اصلا قرعه در کار نیست که بگیم کدوم سخت یا راحته
باب اسفنجی عاشق نیلو و هانی
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
پماد سوختگی لنگ بدو بدو آخرشه
مهرداد
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
امسال عیار پرسپولیس مشخص میشه. چون امسال دیگه همه قهرمانی میهخوان و کاپیتانشونم سر و مرو گندس!
ولی این بازیکنا به جز جلال حسینی توان تحمل فشار صدرنشینی رو ندارن. بنابراین بازهم حالت مناسب براشون اینه که تا هفته های آخر توی رده های بالا بمونن ولی هفته آخر با توجه به بازی های آسون ترشون صدر رو بقاپن.
مشکل اینجاس که امسال هوادارشون قهرمانی میخوان و با رده چهارم پنجم کنار نمیان.
استقلال در هفته های پایانی بازی های خیلی سخت تری داره. در هقته های ابتدایی هم با توجه به عدم هماهنگی نتایج قابل انتظارو ممکنه نگیرن.
در مجموع چون همیشه نتیجه لیگ تو هفته های پایانی مشخص میشه به نظر من پرسپولیس قرعه بهتری داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر