فهرست
آمار ضعیف جانشین‌های طارمی و بن‌سون: گلزنان تک رقمی!
آمار ضعیف جانشین‌های طارمی و بن‌سون: گلزنان تک رقمی!

آمار ضعیف جانشین‌های طارمی و بن‌سون: گلزنان تک رقمی!

آی اسپورت - پرسپولیس برانکو فصل پیش بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار داشت و مهدی طارمی و جری بن‌سون، بهترین گلزنان این تیم بودند. طارمی در پایان فصل، تصمیم گرفت به اروپا ترانسفر شود و در نهایت به ترکیه رفت و بن‌سون، در لیست مازاد برانکو قرار گرفت تا راه اصفهان و ذوب آهن را در پیش بگیرد. طارمی و بن‌سون، قبل از حضور در پرسپولیس هم آمار خوبی داشتند. طارمی قبل از ترانسفر به پرسپولیس، در لیگ یک آقای گل شده بود و بن‌سون در کشورش هندوراس سابقه آقای گلی داشت.

پرسپولیس برای پر کردن جای خالی آن‌ها، ساسان انصاری و وحید امیری را خریده و قرار است یک مهاجم خارجی به ترکیبش اضافه کند. جالب اینکه بین مهاجمان فعلی پرسپولیس، هیچکدام از بازیکنان حتی سابقه زدن 10 گل در یک فصل را ندارند و در بهترین حالت، گل‌هایشان تک رقمی بوده است.

امید عالیشاه در لیگ یازدهم، 9 گل برای راه آهن زد و بهترین گلزن تیمش بود. ساسان انصاری هم فصل پیش همین تعداد گل را وارد دروازه حریفان فولاد کرد. همین دو فصل، بهترین آمار گلزنان فعلی پرسپولیس است. بازیکنانی که هیچکدام دو رقمی شدن گل‌هایشان را ندیده‌اند و فصل بعد، باید جای آقای گل‌های ایران و هندوراس را در ترکیب تیم برانکو پر کنند.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-13 16:07:09
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
فقط علیپور
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
علیپوروعالیشاهجای طارمی وبن سون راپرمیکنن ان شاءالله
جای هیچ گونه نگرانی نیست
pers
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
داداش تو کل لیگ طارمی و ابراهیمی بیشتر از 10 گل زدن لطفا جو نده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر