فهرست
فرخزادی:هدایتی و پروین با هم کار می کنند/بیشتر بازیکنان پرسپولیس دوست دارند تمدید کنند/همه منتظر پروین بودند،نمی دانم چرا نیامد/ در هدایتی ولعی برای مدیریت ندیدم/پرسپولیس و استقلال نمی توانند از دولت جدا شوند
فرخزادی:هدایتی و پروین با هم کار می کنند/بیشتر بازیکنان پرسپولیس دوست دارند تمدید کنند/همه منتظر پروین بودند،نمی دانم چرا نیامد/ در هدایتی ولعی برای مدیریت ندیدم/پرسپولیس و استقلال نمی توانند از دولت جدا شوند

فرخزادی:هدایتی و پروین با هم کار می کنند/بیشتر بازیکنان پرسپولیس دوست دارند تمدید کنند/همه منتظر پروین بودند،نمی دانم چرا نیامد/ در هدایتی ولعی برای مدیریت ندیدم/پرسپولیس و استقلال نمی توانند از دولت جدا شوند

آی اسپورت – مجید فرخزادی که سال ها عضوهیات مدیره باشگاه پرسپولیس بوده و در برخی مقاطع در کنار مدیران این باشگاه  به آنها کمک کرده است شب گذشته و در ضیافت شامی که حسین هدایتی برای پرسپولیسی ها ترتیب داده بود حضور داشت.با توجه به رابطه  خوب فرخزادی با هدایتی حضور این مدیر با سابقه در میهمانی دیشب این ذهنیت را به وجود می آورد که بار دیگر قرار است فرخزادی به هیات مدیره پرسپولیس برگردد.
آقای فرخزادی ظاهرا باید منتظر بازگشت شما به هیات مدیره پرسپولیس باشیم؟
ما همیشه به پرسپولیس علاقه داشتیم و داریم .در واقع آمدن و رفتنی وجود ندارد .دوستان لطف کردند و ما را به میهمانی شان دعوت کردند  و حضور من در این ضیافت ربطی به آمدنم به هیات مدیره ندارد.
پس شما در هیات مدیره جدید حضور نخواهید داشت؟
نه که فعلا که تغییرات اعلام نشده  اما امیدوارم دوستانی بیایند که پرسپولیس از این وضعیت خارج شود ضمن اینکه باید به بازسازی تیم برای فصل آینده  سرعت بدهیم  و تیم را برای فصل بعد جمع و جور کند .
مشخص نیست چه افرادی به هیات مدیره جدید اضافه می شوند؟
امیدوارم هر کسی می آید از این تجربه های پی در پی استفاده کند  و حرکت باشگاه رو به جلو باشد  ضمن اینکه با توجه به حضور تیم در آسیا توقع از پرسپولیس بالاست .به نظر من می شود روی  بعضی بازیکنان  پرسپولیس سرمایه گذاری کرد و اگر وضعیت زودتر روشن شود،می شود با آنها توافق کرد  و اگر آقای دایی باشند به جوانگرایی ادامه داد.
اینکه آقای هدایتی دوست دارند به عنوان رئیس هیات مدیره یا مدیرعامل فعالیت کنند درست است؟
حقیقت این است آن چیزی که من دیدم ایشان پرسپولیس را دوست دارد  وگرنه ولعی برای مدیریت از ایشان ندیدم.
آقای هدایتی در آخرین روزهای سال 92 امتیازهایی از وزارت ورزش می خواستند که به  ایشان داده نشد  و کنار رفتند .چه شد که دوباره قصد دارند ورود کنند؟
من چیزی به عنوان امتیاز نشنیدم .در واقع بحث امتیاز گرفتن نیست  بلکه بحث  هزینه کردن است.
شما که به آقای هداتی نزدیک هستید می دانید که ایشان چه  تصمیمی دارند؟
ما به پرسپولیس نزدیکیم .حالا اگر از جهت علاقه مندی می پرسید می گویم که آقای هدایتی پرسپولیس را دوست دارد اما اگر مسوولیت خاصی مد نظرتان است  باید ببینیم شرایط چگونه رقم می خورد.در عین حال باید بگویم نایب قهرمانی  پرسپولیس با این مشکلات مالی که تیم ها دارند ارزش بالایی داشت.
نگفتید آقای هدایتی می خواهد در بحث مدیریت پرسپولیس ورود پیدا کند یا نه؟
من این را نمی دانم و باید از خودشان بپرسید اما می دانم ایشان از هواداران قدیمی پرسپولیس هستند و به این تیم نزدیک هستند.
ممکن است آقای هدایتی با علی پروین همکاری کنند؟
بله چرا که نه.آقای پروین شناسنامه پرسپولیس هستند  و به غیر از رفاقت با آقای هدایتی بچه محل هم هستند که این رفاقت شان را دوقبضه می کند.
شما از تصمیمات وزارت ورزش برای تغییرات اعضای هیات مدیره خبر دارید؟
نه من نمی دانم تصمیم شان  چیست و به کجا می رسد اما آقایان پروین و هدایتی آمادگی همکاری را دارند که باید ببینیم تغییرات به چه صورت خواهد بود.
پس خود شما از حضورتان در هیات مدیره جدید خبر ندارید؟
من به عنوان هوادار همیشه کنار تیم بوده ام  و از چیزی خبر ندارم.
قبول دارید در سال های اخیر نقش هیات مدیره در باشگاه پرسپولیس بیش از حد فرمالیته بوده و اعضای این هیات بسیار منفعل عل کرده اند؟
فکر می کنم بهتر است از گذشته ها به عنوان تجربه ای برای آینده استفاده کنیم.
حداقل نمی توانید بگوئید که آقای هدایتی صد در صد در هیات مدیره هستند یا نه؟
نه اجازه بدهید خود مسوولان تصمیم گیری کنند اما امیدوارم شاهد اقدامات فوری و فوتی باشیم .الان مساله قرارداد با بازیکنان در بالاترین درجه اهمیت قرار دارد  اما آنچه من دیشب از بازیکنان پرسپولیس دیدم  این بود که بیشترشان دوست دارند به خاطر پرسپولیس قراردادهایشان را تمدید کنند .این نظر شخصی من است هر چند ممکن است چند تایی هم جدا شوند.
درباره روند خصوصی سازی پرسپولیس چه نظری دارید؟این اتفاق واقعا تا پایان تابستان رخ می دهد؟
نمی دانم اما اظهار نظر شخصی ام را می گویم.به نظر من پرسپولیس و استقلال به عنوان فرزند دولت  هستند و بعید می دانم از دولت جدا شوند.یعنی راهکاری برای این اتفاق نمی توان پیدا کرد و اگر هم جدا شوند دوباره به دولت برمی گردند.این کار موانع قانونی دارد و از نظر اجتماعی هم کار سختی است  و مشکلات زیادی دارد .شاید راهکاری برای واگذاری موقت وجود داشته باشد اما متولیان ورزش روی این قضیه باید اشراف داشته باشند .به نظر من نمی شود این دو تیم را از دولت جدا کرد چون من از سال ها قبل در جریان این مساله بودم.
راستی چرا آقای پروین در میهمانی دیشب نبودند؟
نمی دانم.همه منتظر ایشان بودند  اما نیامدند.
غیبت ایشان در میهمانی دیروز به غیر از اینکه می تواند ناشی از اختلاف ایشان با علی دایی باشد این استنباط را به ذهن می آورد که ایشان از پاداش دادن آقای هدایتی ناراحت است و تصور می کند آقای هدایتی ایشان را دور زده اند و با علی دایی و بازیکنان در یک جبهه هستند.
نه من چنین اسنباطی ندارم.آقای هدایتی و پروین در دوره های گذشته با یکدیگر همکاری کرده اند  و با هم رفاقت دارند.حالا ممکن است این غیبت به خاطر نفرات دیگر باشد اما این اتفاق به خارج از مجموعه بر می گردد  و جنبه شخصی دارد نه کاری.
شما فکر می کنید آقای هدایتی با روحیات خاص شان می توانند در حوزه اجرایی شغل پرمخاطره ای مثل مدیریت باشگاه پرسپولیس با این حجم بدهی و مشکلات را در دست بگیرند.
اگر تیمی در کنار ایشان باشند  و با هم کار کنند می شود امور را پیش برد  اما باید ببینیم  ترکیب هیات مدیره چگونه خواهد بود.
     
آی اسپورت
2014-04-14 13:28:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر