فهرست
نیمکت ذوب آهن در لیگ برتر/ کربکندی، ابراهیم زاده و بقیه!
نیمکت ذوب آهن در لیگ برتر/ کربکندی، ابراهیم زاده و بقیه!

نیمکت ذوب آهن در لیگ برتر/ کربکندی، ابراهیم زاده و بقیه!

آی اسپورت- در میان تیمهای همیشه حاضر در تاریخ لیگ برتر، ذوب آهن کمترین تغییرات را روی نیمکتش داشته است. آمار تغییرات آنها از ابتدای لیگ سیزدهم ناگهان سیر صعودی به خودش گرفت؛ 6 مربی در 11 دوره ابتدایی لیگ برتر و 6 مربی بدون احتساب محمود یاوری در دوره های دوازدهم و سیزدهم و یک مربی در دو دوره اخیر که امسال هم هست.
کار را با بهرام عاطف استارت زدند ولی او در هفته های پایانی فصل جایش را به ساموئل داربینیان داد که تا انتهای لیگ سوم روی نیمکت این تیم نشست.
سپس در لیگ های چهارم، پنجم و ششم رسول کربکندی هدایت شان را برعهده گرفت و 90 بازی متوالی را در لیگ برتر روی نیمکت ذوب آهن گذراند.
در ابتدای لیگ هفتم، زوران جورجویچ سرمربی شد ولی بعد از تنها 11 بازی شامل 3 برد و 4 باخت رفت و جایش را به بیژن ذوالفقارنسب داد.
از ابتدای لیگ هشتم تا انتهای لیگ یازدهم، منصور ابراهیم زاده سرمربی ذوب آهن بود تا اینکه در لیگ دوازدهم، استارت تغییرات پیاپی خورد.
رسول کربکندی سرمربی شد ولی بعد از 11 بازی جایش را به فرهاد کاظمی داد. او تیمش را به پلی آف رساند ولی در این مرحله، محمود یاوری سرمربی شد و ذوب آهن را با پیروزی برابر پاس در لیگ برتر نگه داشت.
در لیگ سیزدهم، کار با لوکا بوناچیچ استارت خورد. بعد از 20 بازی او رفت. ابراهیم تقی پور در یک بازی (مساوی) سرمربی شد تا مجتبی تقوی آمد. او نیز بیشتر از 7 بازی دوام نیاورد تا ذوب آهن در 4 بازی پایانی به فیروز کریمی سپرده شود.
از ابتدای لیگ چهاردهم هم تا به حال یحیی گل محمدی سرمربی است.
     
آی اسپورت
2016-07-13 19:28:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر