فهرست
اختصاصی آی اسپورت/ دل پر بنگر از پرسپولیسی ها: دلخورم!
اختصاصی آی اسپورت/ دل پر بنگر از پرسپولیسی ها: دلخورم!

اختصاصی آی اسپورت/ دل پر بنگر از پرسپولیسی ها: دلخورم!

آی اسپورت- محسن بنگر این روزها در تمرینات تراکتورسازی حضور دارد و قرار است با شماره 8 این تیم در لیگ شانزدهم شرکت کند. کاپیتان فصل قبل پرسپولیس که 5 فصل اخیر را در این تیم سپری کرده بود، در ابتدای فصل به بیرون این باشگاه هدایت شد. بنگر دل پری از پرسپولیسی ها دارد که بخش کوچک و شاید بی اهمیتش مربوط به مسایل مالی باشد.
بنگر می گوید:«دادن پولی که حق خودم و خانواده ام است پیشکش شان حتی یک تشکر خشک و خالی هم بابت این همه سال حضور در پرسپولیس از من نکردند. من برای پرسپولیس جان می دادم و هر وقت مصدوم می شدم با آمپول و دارو خودم را می رساندم. همین بازیهای آخر لیگ قبل که مصدوم بودم مدام زنگ می زدند و می گفتند خودت را برسان چون تیم به تو احتیاج دارد اما وقتی فصل تمام شد همان آدمها غیب شدند و حتی حالی از محسن بنگر نپرسیدند. بابت جدایی از پرسپولیس از کسی طلبکار نیستم اما انتظار داشتم مسئولان این باشگاه بعد از 4، 5 سال حضور یک تشکر خشک و خالی بکنند. البته اینها برایم مهم نیست و آنچه برایم بیشترین اهمیت را دارد برخورد هواداران پرسپولیس است. من هر روز از هواداران این تیم پیغام دارم که از جدایی ام ناراحت هستند و می گویند نباید از پرسپولیس می رفتی. همین برایم کافی است و بقیه چیزها ارزشی ندارد».
بنگر درباره برانکو هم حرف می زند:«دلگیری من از برانکو مشکلی را حل نمی کند. من به او حق می دهم که برای فصل جدید بخواهد تیمش را خودش انتخاب کند. برای آرامش پرسپولیس و هوادارانش سکوت می کنم اما از خیلی ها دلگیر و دلخورم که خودشان همه چیز را خوب می دانند».
بنگر به پرسپولیسی ها کنایه هم می زند:«من در پرسپولیس کار خاصی برای محبوب شدن انجام ندادم و برنامه ریزی نکرده بودم که خودم را بین هواداران «جا» کنم. چه در پرسپولیس و چه در هر تیم دیگری با جان و دل و با غیرت بازی می کنم و هوادار هم این را می فهمد. با غیرت بازی می کنم و با باخت تیمم اشک می ریزم و با بردش می خندم. من هرگز تیمم را به پول نمی فروشم و هواداران هم این را می فهمند. کلا مردم ایران در فوتبال خیلی باهوش هستند و فرق بازیکن با غیرت را با کسی که فیلم بازی می کند به خوبی تشخیص می دهند».
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-13 19:53:11
نظر دهید

۵ نظر
محسن
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
داش محسن شیفته مرام و معرفت و تعصبت هستم. همه هواداران دوستت دارند و دلتنگت می شوند و دوست داشتند میموندی. کاش عجله نمی کردی شاید الان توی تیم بودی
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۱
مرتیکه بس کن دیگه هر وقت مصاحبه میگیرن ازش بحثه پرسپولیسه ......
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۱
مرتیکه بس کن دیگه هر وقت مصاحبه میگیرن ازش بحثه پرسپولیسه ......
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۹
جات توی قلب ماست محسن خان حالا اگر یه مشت کم معرفت مدیر پرسپولیس هستن قرار نیست ما هوادارا فراموشت کنیم
برزو
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
محسن زامبی هم به زور امپول خودشو به بازیها میرسونده. کلا کاپیتان های لنگ همشون سر و ته یک کرباس اند. باز خوبه تا زنده بود از لنگ رفت. تو مصاحبه ی قبلیش گفته بود از یه تیم بزرگ به یه تیم بزرگ تر رفته و حسابی لنگی ها رو قهوه ای کرده بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر