فهرست
قصه دوئل های آخر فصل استقلال با تراکتورسازی/ تراژدی آبی
قصه دوئل های آخر فصل استقلال با تراکتورسازی/ تراژدی آبی

قصه دوئل های آخر فصل استقلال با تراکتورسازی/ تراژدی آبی

آی اسپورت- یک بار دیگر استقلال و تراکتورسازی باید در هفته های پایانی فصل به دیدار هم بروند. این قصه تکراری نبرد در روزهای آخر، برای استقلال چیزی جز یادآوری خاطرات تلخ ندارد. طبق قرعه استقلال و تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم باید با هم دیدار کنند ولی با این تفاوت که برخلاف 3 دوره قبل، بازی برگشت در تبریز برگزار می شود که البته تاریخ دوئل های دو تیم می گوید بیشتر به نفع استقلال است. آبی ها در تبریز بهتر توانسته اند برابر تراکتورسازی نتیجه بگیرند و برخلاف تهران و آزادی، کمتر باخته اند.
لیگ سیزدهم/ باخت
دو تیم در هفته پایانی فصل و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. استقلال قلعه نویی اگر نمی باخت، شانس گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان را داشت ولی آنها در آزادی با نتیجه 3 بر یک شکست خوردند. فرشاد احمدزاده، محمد نصرتی و کریم انصاری فرد برای تراکتورسازی تونی گل زدند و تک گل استقلال را حنیف عمران زاده زد. با این باخت استقلال کاندیدای قهرمانی و شانس گرفتن سهمیه و مدافع عنوان قهرمانی، پنجم شد.
لیگ چهاردهم/ باخت
دو تیم در هفته بیست و نهم به مصاف هم رفتند. بازهم در آزادی و بازهم شکست استقلال. استقلال قلعه نویی امیدوار به گرفتن سهمیه آسیا بود و تراکتورسازی تونی شانس اول قهرمانی. ستاره بازی کسی نبود جز سامان نریمان جهان. هت تریک او باعث شد تراکتورسازی با نتیجه 4 بر یک استقلال را شکست بدهد. دیگر گل تراکتورسازی را ادینیو زد. تک گل استقلال را هم امید ابراهیمی وارد دروازه لک کرد. استقلال بازهم در پایان فصل کف دستش نبود.
لیگ پانزدهم/ باخت
بازهم هفته بیست و نهم و بازهم شکست استقلال. تیم مظلومی هنوز برای قهرمانی شانس داشت ولی تراکتورسازی طبق معمول میخ آخر را به تابوت آبی ها زد. تیم قلعه نویی روی اشتباهات مرگبار مهدی رحمتی و امین حاج محمدی 3 بر 2 باخت. آگوستو سزار، سروش رفیعی و آلویز نانگ برای تراکتورسازی گل زدند و زننده گلهای استقلال هم امین حاج محمدی و سجاد شهباززاده بودند. با این باخت استقلال دیگر شانسی برای قهرمانی و حتی نایب قهرمانی نداشت.
  ۱۶  
آی اسپورت
2016-07-13 20:07:02
نظر دهید
۱۶ نظر
بشکه خواهد ترکید
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۰
این بارم 5میشن
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۲
هوای سرد تبریزکه تا بهار هم ادامه داره بشکه رو چنان جری میده که توش وبیرونش یه دفعای منهدم میشن
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۶
این فصل هم اسدقلال و له میکنیم فرقش اینه که تراختور کبیر در پایان فصل جشن قهرمانی میگیره
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۳
بازم داغ میزاریم رو سینه ش
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
آخ آخ نگو نمک به زخمون نپاش
تراختورچی
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
امسالم مراسم کیسه سوزان داریم
تراختورچیام
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۰
آخ آخ سامان 1،2،3ادینهو1 :تراختور 4-1تاج آلوده به استفراغ
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
دلم تنگ شد برا شعارهای این بازی تو تهران ... پرچم آبی رو ..... خخخخ
پارس
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۲
این سوراختور شده سوهان روحمون امسال دیگه تلافیش میکنیم
تیراختور
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۳
سامان تهران سیکن
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
بازهم آخر فصل بازهم جر دادن کیسه
بزی بزی های ساعت فروش
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
کیسه ها از ترس میرن بشکه بیرون نمیاند
تاج آلوده به استفراغ
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
استفراغ آماده پاره شدن باش
سرور سرخابیها/تراختور کبیر
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
امان از سهمیه سوزی و قهرمان سوزی................حتی تیمی که 4تقلال رو دسته سوم پرتاب کرد تراختور بود...................آبی دلان باید با شماره 125 تماس فوری بگیرند البته میدونیم با گرفتن این شماره هم مشکلشون حل نمیشه با 125 هم خاموش نشدنی است.خخخخخخخ
آیدین
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
ما به برخی از مسئولان مرکز اطلاع داده و خواهیم داد که عده ای از مسئولین محلی ما دارند مردم را تحریک می کنند برای حفظ سمت و میز ریاست خویش دارند دروغ می گویند چرا که باید حقایق به مرکز انتقال داده بشه اینکه مردم بعد از فوتبال و در حین بازیهای فوتبالی دارن شعارهای بحق می دهند و خواسته های قانونی دارند رو باید مسئولان رده بالای کشور بشنود و بدانند نه اینکه سانسور بشه ما ملت تورک خواسته های مان را از حکومت خودمان می خواهیم نه مثل فارسها از کشورهای بیگانه و سازمان ملل . وقتی من نوعی شعار می دهم (تورک دیلینده مدرسه ) یا اجرای اصل 15 قانون اساسی همه اینها رو از حکومت همین کشور می خواهم . کجای این بد و غیر قانونی هست ؟ مسئولین رده بالای کشورمان باید بدانند که عدم انتخاب استادیوم باغشمال برای برگذاری بازی های تراختور نیز همین موضوع هست چون مردم بعد از فوتبال شعار های قانونی می دهند و عده ای از مسئولین محلی نیز برای حفظ میز خودشان این حقایق را سانسور و سرکوب می کنند صرفا برای خوش رقصی به پان فارسها . این درست نیست در دراز مدت عواقب خوبی نخواهد داشت
حسین تراختور
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
انشالله امسال هم طبق عادت موفقیت با تراختور کبیر است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر