فهرست
ادعای عجیب مایلی‌کهن: نفت حق ملوان را خورد!
ادعای عجیب مایلی‌کهن: نفت حق ملوان را خورد!

ادعای عجیب مایلی‌کهن: نفت حق ملوان را خورد!

آی‌اسپورت- پس از ناکامی انزلی‌چی‌ها و به خصوص شخص دنیامالی رئیس هیات مدیره ملوان که تلاش زیادی برای خرید امتیاز نفت تهران کرد و در حالی که خود ملوانی‌ها هم این موضوع را فراموش کردند و به فکر مسابقات لیگ یک هستند، محمد مایلی‌کهن در صحبت‌هایی عجیب بار دیگر باعث تعجب اهالی فوتبال شد. مایلی‌کهن که خود اصالتا انزلی‌چی است در این باره گفت:«ملوان چون پشتوانه ندارد و مظلوم است مورد ظلم قرار می‌گیرد. به نظر من همین امروز باید ملوان را به لیگ برتر برگردانند چون حق این تیم است که جای نفت در لیگ باشد!». مشخص نیست مایلی‌کهن از کدام حق صحبت می‌کند و بر اساس چه منطقی تیمی که با شایستگی سقوط کرد باید جای تیم دیگری را در لیگ برتر بگیرد. با این شرایط اگر مرد همیشه شاکی فوتبال ایران رئیس فدراسیون بود هیچ تیمی در پایان فصل به رده پایین‌تر سقوط نمی‌کرد. چون حقش است که در لیگ باقی بماند.



کدخبر:9412
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-13 21:59:50
نظر دهید
۸ نظر
روزبه
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
اول اینکه ما ملوانی ها هنوز فراموش نکردیم دوم اینکه آینده نشون میده چه تقلب بزرگ و حق خوری شد و سوم زمان ثابت میکنه که شرکت بهنام پیشرو چه کلاه برداری.حتما میتونید که مدیران این شرکت پرونده های کلان کلاه برداری دارن.
-
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۶
امیدوارم در همه مواردى که اقاى مایلى کهن مدعى و معترض میشوند مبناى تشخیصشان براى حق اینگونه سست و بى مبناء نباشد...
یوسف
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۷
نه که مصاحبه نکنه ملت نگران میشن اتفاقی واسش افتاده گفته یه حرفی بزنم
محمد
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۵۸
این بنده خدا حدود5ساله تعادل روانی خودش رو از دست داده... زیاد روش زوم نکنید
Mojtaba
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
فک کنم تعادل روانی نداره این
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۶
حرفهای این جناب نامتعادل دیگه اصلا ارزش خبری نداره
ملوانی
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۴۵
اگه بی طرف باشیم و هیاهوی رسانه ها کرو کورمون نکرده باشه متوجه میشیم که حرف حق زده .
نفت منحل شده این یه حقیقته. زرنگی بهنام پیشرو اینه که تو مرحله اول ادعا کرده اسم تیم رو عوض نمی کنه و فقط بهش پسوند میده اما در نهایت و در صورتی که آخر فصل دوباره امتیاز نفت رو نفروشه اسم تیم رو هم عوض میکنه
در صورت انحلال نفت خود به خود ملوان توی لیگ میموند اما نکته اصلی بحث خود بهنام پیشروی کیش هستش که یه شرکت صوریه .
نکته جالب در مورد این شرکت اینه که یک هفته بعد از اینکه اسپانسر پرسپولیس شد تاسیس شده . و مالکانش جزو بزرگترین بدهکاران بانکی هستند که برای دور زدن قانون این شرکت رو تاسیس کردند که حتی مراحل قانونی ثبت شرکت ها رو هم طی نکرده.
اما حرف درست مایلی کهن که شما انتشار ندادید اینه که آیا اگر اصفهان یا آذربایجان برنده مناقصه نفت شده بود آیا باز هم آقایون جرات می کردند مناقصه رو لغو کنند و به یه شرکت صوری انتقال بدن یا نه؟
ملوانی
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۵:۵۳
این مدت اونقدر حرف از حق و حقوق تهرانی ها شد که آدم فکر میکرد تهران یه شهرستان کوچک و فقیره که همین یک تیم رو با عرق جبین ساخته و حالا یه شهر بزرگ و متمول داره غارتش میکنه .
اما کسی نپرسید چرا ملوان با این همه سابقه سهمی از منابع مالی کشور نداره در حالیکه تمام بودجه منطقه آزاد و اسکله و گمرک و شیلات انزلی به تهران فرستاده میشه .
کسی نپرسید مگه تهران نفت داره که تیمی به اسم نفت بدون تماشاگر با هزینه میلیاردی این همه سال پا بر جا مونده در حالیکه نفت آبادان مثل ملوان همیشه از بی پولی می نالیده .
کسی نپرسید بودجه استقلال و پرسپولیس و تراکتور و سپاهان از کجا میاد که سالی دو تا مربی میلیاردی عوض می کنند و گرون ترین بازیکن های لیگ رو می خرند . کسی به دنبال حق نبود وقتی ثاقبی و پور رحمت الله و سرباز شریفی رو به شکلی غیر قانونی به تراکتور بردند . شووونیسم یعنی همین کار که این دوستان کردند و با این کار دشمنی بین مردم رو بیشتر کردند تا همه ما حس زندگی در یک مستعمره بهمون دست بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر