فهرست
وزیر شمشیر را از رو بست!/ قراردادها را تعدیل کنید
وزیر شمشیر را از رو بست!/ قراردادها را تعدیل کنید

وزیر شمشیر را از رو بست!/ قراردادها را تعدیل کنید

آی اسپورت- محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان کشور امروز مصاحبه ی مهمی را انجام داد که بر خلاف مصاحبه های قبلی آقای وزیر تماما به فوتبال اختصاص داشت.
گودرزی در این مصاحبه به تمامی تیم های دولتی اولتیماتوم داد در سال جدید در راستای شعار اقتصاد مقاومتی هیچ گونه قرارداد میلیاردی را با بازیکنان امضا نکنند. وزیر ورزش و جوانان در این باره گفت:  یک نهضتی شروع شده و باید تداوم پیدا کند تا بعد از این از ارقام کلان و نجومی و در یک کلام از بی عدالتی در ورزش جلوگیری شود و به سمت شفافیت حرکت کنیم. خش عظیمی از جامعه 77 میلیونی ایران مطالبات به‌حقی در حد یک توپ یا یک لباس ورزشی دارند در حالی که انباشت ثروت در بخش دیگری است که خود این انباشت ثروت باعث بروز ناهنجاری های فرهنگی و معضلات اجتماعی برای خود ورزشکار و سایر مردم می شود. من از تیم های صنعتی می خواهم قرارداد ها را تعدیل کنند و به صورت شفاف و آنچه در فدراسیون فوتبال ثبت شده است رفتار کنند. در صورتی که قرارداد های داخلی با آنچه در سازمان لیگ ثبت شده است فرق داشته باشد و یا بند های اضافه در قرارداد وجود داشته باشد مدیران مطمئن باشند با آنها برخورد می کنیم.

در هر صورت این مصاحبه ی وزیر نشان می دهد وی شمشیر را از رو برای فوتبالی ها بسته است و می توان گفت امسال با توجه به اینکه پسوند مقاومت اقتصادی هم ضمیمه ی هزینه ها شده است ، قراردادهای بازیکنان تا حد زیادی تعدیل خواهد شد. باید دید در سال آینده چه سرنوشتی در انتظار تیم ها و فوتبالیست ها خواهد بود. در اولین واکنش ها گفته می شود کارخانه ی سایپا اعلام کرده در فصل آینده سقف قرارداد ها تا نهایت 300 میلیون تومان خواهد بود. آیا دیگر تیم های صنعتی هم به مانند سایپا در چنین وسعتی از قراردادهایشان کسر خواهند کرد؟! 

     
آی اسپورت
2014-04-14 14:04:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر