فهرست

شرط آبی پوش شدن آشنا: ادامه مصدومیت حسینی

آی اسپورت - حسین آشنا تنها یک قدم با استقلالی شدن فاصله دارد. دروازه بانی که حضور او در اردوی ارمنستان استقلال تقریبا همه را سورپرایز کرد می تواند دروازه بان اول آبی ها در دو هفته ابتدایی لیگ باشد. جام نیوز درباره این موضوع نوشته: کادر فنی آبی پوشان تصمیم گرفته در یک صورت آشنا را به استقلال اضافه کند.
 ظاهرا منصوریان در انتظار تست نهایی دکتر نوروزی از زانوی سید حسین حسینی بعد از بازگشت تیم به تهران است و در صورتی که وی نتواند با استقلال تمرین کند آشنا با این تیم قرارداد می‌بندد. دلیل حضور آشنا به شکل فوری در ارمنستان هم این بود که این بازیکن که تیمی را خواهان خود نمی بیند از نظر بدنی مهیای مسابقه شود و در صورت بستن قرارداد در دو هفته ابتدایی برای آبی پوشان بازی کند.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-14 08:42:30
نظر دهید

۵ نظر
هوادار استقلال
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴
یعنی مربی و مسئولین تیم از محرومیت رحمتی خبر نداشتن و یا زمانی که حسینی رو آوردن نمیدونستن این بازیکن مصدومه و یا آقای بابازاده از وضعیت ارشیا خبر نداشته وقتی ما یه دروازبان که در حد دروازبان آولمون داشتیم و یک فصل دیگه با استقلال قرارداد داشت چرا حالا باید دست به دامن دروازبانی بشیم که مدت ها از فوتبال دور بوده منصوریان نباید فراموش کنه خداحافظی این بازیکن طالبلو باعث شد با قهرمانی باشه ای کاش تیم با سرمایه های خودش منطقی تر رفتار کنه وحید طالبلو بزرگ شده استقلاله و همیشه سعی کرده بدون حاشیه چه تو زمین چه بیرون زمین سالم باشه یه تصمیم سالم بهتره از تصمیمیه که یک فصل به ضرر تیم باشه استقلال در سه جام باید کار کنه با حضور اینها به احتمال زیاد مشکل منصوریان بزرگتر بشه.
Derrick Rose
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۹
دروازه بانی به سن نیست به هوش و آمادگی بدنیه.. ایشون هم آماده است و به نظرم از حسینی و بابازاده خیلی بهتره.. درضمن کرالی 41 ساله بود ... ایشون هم مطمئتا میتونه خیل یراحت دروازه بانی کنه.. انقدر برای مردم جو سازی نکنید..من پرسپولیسی ام و
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۰
باید رحمتی رو بندازن بیرون وحید رو برگردونن! همین مونده بود که دروازه بان بازنشسته بکنه تو پاچه تیم! آدمای احمقی که میگفتن چرا قلعه نویی بازیکنا رو فراری داد چشاشونو وا کنن دلیلش رو ببینن!! توی نصف تیمای لیگ بازی کرده حالا اومده خودشو استقلالی جازده همه کاره تیمم شده. کاپیتانی هم حق خسرو حیدریه
هوادار
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۲
یعنی دست هرچی زردنامست رو از پشت بستید ، ول کنید دیگه بابا ، امان از بی خبری
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰
این لنگی رو نمیخوایم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر