فهرست

سئوال روز: بازگشت طارمی به پرسپولیس عملی است؟

آی اسپورت - از دیروز که رامین رضاییان در صفحه اینستاگرامش به قرمزها قول یک خبر خوب را داده، شایعه بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس به گوش می رسد. با این همه بعید است که این اتفاق به این راحتی عملی شود. اولا طارمی تازه با ریز اسپور قرارداد بسته و فسخ قراردادش با این تیم اصلا کار ساده ای نیست.
دوما طارمی با هدف حضور در لیگهای معتبر اروپایی به این تیم ترکیه ای رفته و قطعا به این راحتی قید هدف و رسیدن به آرزوی فوتبالی اش را نمی زند. از طرف دیگر اگر فرض بگیریم که طارمی می خواهد از ریز اسپور جدا شود، شرایط برای بازگشت او به پرسپولیس آماده نیست و حتی اگر برانکو و باشگاه هم این بازیکن را قبول کنند، سکوها اصلا دل خوشی از آقای گل لیگ نخواهند داشت.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-14 08:56:34
نظر دهید

۵ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۷
این آقا رفته اونجا دید بین مهاجم های تیم مالی نیست میخواد برگرده تیمش سه تا مهاجم خیلی خوب داره احتمالا طارمی باید نیمکت نشین باشه یه مهاجم 4 میلیونی با دو تا 2 میلیونی خوب داره
محمود
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۲
پس عملی هست ولی آی اسپورت قلبا راضی نیست!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
با طارمی هم هیچ گوهی نمیشی
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۹
بذارین اینم برگرده بهونه نداشته باشن
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
اگه بیاد چه بهتر ولی برای ما فرقی نداره چون تیممون به بازیکن وابسته نیست این کیسه کشای پاره هستن که با همین شایعه هم خوابشون پریشون شده
مشروح
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
تیمهای ترکیه ای برخلاف تیمهای ایرانی همیشه قراردادهای سفت و سخت میبندن پس امکان نداره که طارمی بتونه جدا بشه و برگرده نکته دوم اینکه طارمی اگه برگرده پرسپولیس مغضوب کی روش میشه و تیم ملی رو از دست میده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر