فهرست
بارسا اعتراف کرد؛ در انتقال نیمار پنهان‌کاری کردیم
بارسا اعتراف کرد؛ در انتقال نیمار پنهان‌کاری کردیم

بارسا اعتراف کرد؛ در انتقال نیمار پنهان‌کاری کردیم

آی اسپورت - باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که در انتقال نیمار پنهان کاری و لاپوشانی کرده و رقم انتقال این بازیکن را به صورت دقیق اعلام نکرده است. به گزارش رویترز، نیمار سه سال پیش در حالی که با چند پیشنهاد خوب از تیم های بزرگ اروپایی مواجه شده بود بارسلونا را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کرد تا هم‌بازی لیونل مسی شود.
 
در ابتدا باشگاه بارسلونا رقم این انتقال را 57 میلیون یورو اعلام کرد، اما بعدها معلوم شد که این رقم درست انتقال نیمار به آبی اناری ها نیست، بلکه سران این باشگاه اسپانیایی به خاطر فرار از پرداخت مالیات زیاد چنین رقمی را برای قرارداد نیمار اعلام کردند و رقم درست این انتقال 100 میلیون یورو بوده است. دادگاهی در اسپانیا متوجه تخلف باشگاه بارسلونا شد و در نهایت نیمار و باشگاه بارسلونا متهم به پنهان کاری و فرار مالیاتی شدند و در نهایت هم این اتهام اثبات شد.
 
نیمار با متهم شدن به فرار مالیاتی در شرایط روحی بدی قرار گرفت و شایعه‌های زیادی درباره جدایی این بازیکن از آبی اناری ها به گوش رسید تا این که در نهایت باشگاه بارسلونا اعلام کرد که رقم مالیات این ستاره برزیلی را که پنج و نیم میلیون یورو است پرداخت خواهد کرد. باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که در انتقال نیمار پنهان‌کاری و لاپوشانی کرده و رقم انتقال این بازیکن را به صورت دقیق اعلام نکرده و این به خاطر فرار آنها از پرداخت مالیات بوده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-14 10:55:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر