فهرست
نگاهی به گروه A لیگ قهرمانان آسیا / استقلال؛ متزلزل
نگاهی به گروه A لیگ قهرمانان آسیا / استقلال؛ متزلزل

نگاهی به گروه A لیگ قهرمانان آسیا / استقلال؛ متزلزل

آی اسپورت – از همان روز قرعه کشی لیگ قهرمانان گروه A یکی از دشواترین گروه ها و حتی گروه مرگ معرفی شد. نمایندگان ایران، عربستان، امارات و قطر از همان روز اول رقابت سختی با هم داشتند و از اول هم مشخص بود که "دو تیمی صعود می کنند که نمایش ایده الی از خود به نمایش بگذارند"

الشباب عربستان که بازی ها را با پیروزی خیره کننده در ورزشگاه آزادی شروع کرد، در پایان روز چهارم 9 امتیازی و بدون باخت صدرنشین و البته تنها تیمی است که به یک هشتم نهایی راه یافته است. همچنین الجزیره  که تا پایان روز سوم 7 امتیازی بود، با وجود باخت خانگی برابر استقلال همچنان نسبت به رقیب ایرانی شانس بیشتری برای رفتن به مرحله بعد دارد.

استقلال هم بعد از بردن در امارات روحیه گرفته است، اما 180 دقیقه پایانی مرحله گروهی را در شرایطی سپری خواهد کرد که پنجم شدن در لیگ روحیه بازیافته شان را از آنها گرفته است و به این شرایط این را هم باید اضافه کرد که آنها حداقل به طور قطع برابر الریان قطر نمی توانند از ملی پوشانشان استفاده کنند و به همین دلیل باید گفت "صعود برای استقلال به مانند ماموریت غیر ممکن است"

درباره الریان هم تنها چیزی که می توان گفت، فقط بردن استقلال است که البته با اشتباه فاحش سید مهدی رحمتی رقم خورد.

اگر استقلال در عربستان برنده نشود و الجزیره به الریان نبازد، در پایان روز پنجم الشباب عربستان و الجزیزه امارات صعودشان به یک هشتم نهایی را قطعی خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2014-04-14 14:51:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر