فهرست
سوژه روز: نگاه‌ها به شماست آقای برانکو!
سوژه روز: نگاه‌ها به شماست آقای برانکو!

سوژه روز: نگاه‌ها به شماست آقای برانکو!

آی اسپورت- مهدی طارمی به پرسپولیس برمی‌گردد؟ در ساعات گذشته این سوال مشترک همه هواداران فوتبال ایران بوده است. طارمی از مدت‌ها قبل تصمیم گرفته بود فصل جدید را خارج از فوتبال ایران سپری کند اما با حضور در دفتر باشگاه و سکوت در برابر خبر تمدید قرارداد، به شائبه‌های ادامه بازی‌اش در تیم برانکو دامن زد. با این وجود، آقای گل سرخ‌ها ناگهان سر از ترکیه درآورد و در تصاویری با لباس تمرینی آبی تیم جدیدش دیده شد. مدتی کوتاه بعد از تصمیمِ طارمی برای پشت کردن به پرسپولیس و حضور در تیم سیزدهم لیگِ برتر ترکیه، شنیده می‌شود او از این انتخاب پشیمان شده و اوایلِ هفته آینده به تهران برمی‌گردد تا قرارداد تازه‌ای را با پرسپولیس امضا کند. احتمالی که مدیران و اعضای کادر فنی پرسپولیس در مورد آن سکوت کرده‌اند.
 برانکو ایوانکوویچ هنوز هیچ واکنشی به احتمال حضور دوباره طارمی در جمع شاگردانش نشان نداده است. شاید او بهترین گزینه ممکن برای پایان دادن به شایعات و جلوگیری از بازی دوباره با احساس هواداران تیمش باشد. سکوت برانکو در این مورد، اتفاق جالب توجهی برای پرسپولیسی‌ها نخواهد بود. سرمربی کروات در سال‌های حضور روی نیمکت تیم ملی، همواره با اتهام مماشات با ستاره‌ها و کوتاه‌آمدن در مقابل لژیونرها روبرو بود اما برانکویی که برای هدایت پرسپولیس به تهران برگشت، با برانکویی که نیمکت تیم ملی را در پایان جام جهانی آلمان ترک کرده بود، تفاوت زیادی داشت. برخورد ایوانکوویچ با بی‌انضباطی‌های پیام صادقیان و کوتاه نیامدن او در مقابل درخواست هوادارها برای بازگشتِ پیام، اولین آزمون موفق آقای سرمربی در پرسپولیس بود. ایوانکوویچ حالا در معرضِ یک تصمیمِ کلیدی دیگر در باشگاه پرسپولیس قرار دارد. او تیمش را بدون طارمی به اردوی اوکراین برده و همه نقشه‌های فنی پیش‌فصل را بدون این بازیکن پشت سر گذاشته است. فصل بدنسازی باشگاه نیز بدون حضور طارمی به روزهای پایانی نزدیک می‌شود و طبیعتا این بازیکن فاصله زیادی با برنامه‌های مدنظر برانکو دارد. شاید بازگشت طارمی، نگرانی‌های آماری در مورد خط حمله پرسپولیس را کاهش بدهد اما برانکو در قامتِ سرمربی قبل از هر چیز باید مراقبِ غرور و جایگاه باشگاه باشد. او می‌تواند به مهاجم بوشهری لبخند بزند و شرایط را برای حضور دوباره او مهیا کند اما این تصمیم، برای همه هوادارانی که اعتماد و علاقه‌شان به خاطر چرخشِ باورنکردنی طارمی خدشه‌دار شد، دردناک خواهد بود. پرسپولیس با همین ترکیب نسبتا جوان، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و در روزهای آینده می‌تواند در بازار برای خرید مهاجم خارجی نیز اقدام کند. بدون تردید هوادارهای این باشگاه نیز منتظر هستند تا برانکو با ابراز بی‌میلی با بازگشت طارمی، حواشیِ پیرامون تیم را از بین ببرد و روحیه بازیکنان فعلی تیم را بیشتر از این خراب نکند. پرسپولیس با هر نتیجه‌ای در جدول رده‌بندی، بزرگ‌تر از آن است که جای بازیکنان بی‌ثبات، فراموشکار و پشیمان باشد.    

کدخبر:9405
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-07-14 16:05:01
نظر دهید

۱۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
تهش میگن دلش خواست برگرده نذاشتن.هوادارم طبق معمول سرکار.جای این دیگه تو پرسپولیس نیست.
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۴
هر جا باشه سرور کیسه کشاست
احسان
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۲
شما به جای حاشیه سازی
بفهم چیزی که نیازی به جواب نداره دلیلی نداره واسش صحبت کنن اینا شایعات سایت های مزخرف ایرانی که تو دوره ایی که حبر ندارن شروع کنن به حاشیه سازی خجالتم خوب چیزی.. بجای متفکر نشون دادن خودتون یکم مرد باشین و بگین واسه کلیک خوردن سایتتون این چرت و پرتا رو می نویسین ،، انسانم را آرزوس..!
برزو
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۵۶
ما استقلالی ها در خط حمله ترافیک شدیدی داریم و حاضریم پروپیچ که الحق یکی از بهترین مهاجمین زهردار لیگ بوده رو به پرسپولیسی ها بدیم. آقای گل لیگ البانی بوده و به هر حال الان که طارمی نامردی کرده و پرسپولیس رو دور زده کاوه هم اومده استقلال حاضریم این کمک رو به پرسپولیسی ها بکنیم. به خاطر منافع ملی و از اونجایی که هروقت سرخابیها قوی بودن تیم ملی قوی ای هم داشتیم.
مشروح
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
تیمهای ترکیه ای برخلاف تیمهای ایرانی همیشه قراردادهای سفت و سخت میبندن پس امکان نداره که طارمی بتونه جدا بشه و برگرده نکته دوم اینکه طارمی اگه برگرده پرسپولیس مغضوب کی روش میشه و تیم ملی رو از دست میده.
حمیدرضا
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
آقا برزو اونی که پرسپولیس رو دور زد آقا کاوه رضایی بود … شما به فکر پول پروپییچ باشید … همین بازیکنها هم شمارو شیش تایی نکنن کلاهتو باید بندازی هوا با اون تیم باری به هرجهتتون
حمیدرضا
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
جواب شایعه رو برای چی برانکو بده؟ برو عمو روانت پریشه
Sajad Qolami
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
برانکو برای ما هوادارا ثابت شده هست. هر تصمیمی برانکو بگیره همه اطاعت میکنیم.ارتش سرخ گوش به فرمان برانکو هست
pers
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
یعنی این بی غیرت دوباره برگرده به به الان چهار تا هوادار بی غیرت تر میان میگن عیب نداره اخه شما کی میخواید بفهمید بابا پرسپولیس بی غیرت نیاز نداره ایییی خداااا اینا کین دیگه
صبا.شیش آتیشه
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
خدا کنه اگه برگشت انعطاف نشون بده.هر چند هر کاری بکنه بهش ایمان داریم.واقعا تیم عزیزمونو ساخت.عاشششششششقتم برانکووووووو
پروفسور خوب
امید
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۳
مطمئن باشید برانکو نمیزاره بیاد
-
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۵
ما سرباز برانکو هستیم هر چی صلاح بدونه رو حمایت میکنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر