فهرست
قلعه نویی: نمی توانم بروم عربستان و کیسه گل شوم!/ ملی پوشان را بدهم 8 نفر هم نمی شویم!
قلعه نویی: نمی توانم بروم عربستان و کیسه گل شوم!/ ملی پوشان را بدهم 8 نفر هم نمی شویم!

قلعه نویی: نمی توانم بروم عربستان و کیسه گل شوم!/ ملی پوشان را بدهم 8 نفر هم نمی شویم!

آی اسپورت- امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال در حاشیه تمرین امروز تیمش با خبرنگار آی اسپورت که در تمرین استقلال حضور داشت به صورت اختصاصی مصاحبه کرد.
قلعه نویی در ابتدا در خصوص وضعیت تیم استقلال برای سفر به عربستان و حضور ملی پوشانش گفت: ما در ابتدا قصد همکاری با تیم ملی را داشتیم اما 5 بازیکنمان مصدوم شدند و 4 بازیکن هم به تیم ملی دعوت شده اند. پس با این وجود ما 9 بازیکن مان را در اختیار نخواهیم داشت و برای بازی با الشباب به 11 بازیکن هم نمی رسیم. طبیعتا با 8 بازیکن هم نمی توانیم برابر این تیم به میدان برویم. با توجه به اینکه بازی استقلال یک بازی ملی است و اگر با این صورت به میدان برویم کیسه گل خواهیم شد.

قلعه نویی در خصوص اینکه حسینی از مسئولان فدراسیون اعلام کرده استقلالی ها در صورت همکاری نکردن با تیم ملی محروم خواهند شد نیز گفت: اگر فدراسیون مکاتبه کند که ما به سفر عربستان نرویم ما حرف آنها را می پذیریم. اما با 8 بازیکن که نمی توانیم به میدان برویم. برویم در عربستان 5 گل بخوریم برای خودمان آبروریزی است. به هر حال فدراسیون مکاتبه کند ما کلا به عربستان نمی رویم و ملی پوشان را در اختیار تیم ملی قرار می دهیم.

قلعه نویی هم چنین درباره راه حل این مشکل گفت: به هر حال اگر کی روش کمی خوش سلیقگی به خرج می داد وضعیت به این صورت تبدیل نمیشد. اگر لیست ملی پوشان 10 روز دیرتر اعلام میشد ما بازی هایمان را در آسیا انجام داده بودیم مشکل خاصی پدید نمی آمد. الان هیچ کدام از تیم های حاضر در جام جهانی اردوهای خود را برای این مسابقات آغاز نکرده اند. رقابت های چمپیونز لیگ هنوز مرحله ی نیمه نهایی اش برگزار نشده و ما از الان می خواهیم به اردو برویم.

سرمربی استقلال هم چنین درباره انتخاب مجید صالح به عنوان مربی تیم ملی گفت: من خودم امروز صبح این خبر را شنیدم و بعد از آن خود آقای صالح تماس گرفت و این خبر را خودش هم به من داد. به هر حال صالح یکی از بهترین مربیان کشور است و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

قلعه نویی هم چنین در خصوص فاش شدن رقم قرارداد استقلالی ها نیز گفت: من خودم اولین نفر بودم که دست به شفاف سازی زدم و اعلام کردم رقم قراردادم بالای سقف قرارداد است. با وجود آنکه چنیدن بار تهدید شدم باز هم دروغ نگفتم و قراردادم را اعلام کردم و با آن موافق هم هستم.
اما اینکه می بینیم پس از افشای این قرارداد ها اداره ی مالیات سریعا 7 بازیکن را ممنوع الخروج می کند به نظرم کار درستی نیست و نباید این اتفاقات رخ دهد.

قلعه نویی در پایان هم از مردم خواست برای تیم استقلال مقابل تیم الشباب دعا کنند. او عنوان کرد این یک بازی ملی است و از مردم می خواهم ما را از دعاهایشان بی نصیب نگذارند!

     
آی اسپورت
2014-04-14 14:49:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر