فهرست
استتوس: چهار خرید خیالی که گدایی را معتبر نکرد
استتوس: چهار خرید خیالی که گدایی را معتبر نکرد

استتوس: چهار خرید خیالی که گدایی را معتبر نکرد

آی‌اسپورت-  «من به آقای برانکو گفتم برای خرید 4 بازیکن سطح بالا و تاپ روی من حساب کند و من این قول را به ایشان دادم که از نظر مالی این پروژه را حمایت کنم تا هدیه‌ای ناقابل به پرسپولیسی‌ها بدهم». اوایل فصل نقل و انتقالات بود که حسین هدایتی با چنین وعده بزرگی بسیاری از پرسپولیسی‌ها از جمله برانکو را امیدوار کرد. مدیران پرسپولیس که پول نقد برای چانه‌زنی با بازیکنان مدنظر برانکو را نداشتند به عابربانک سابق امید بستند تا از طریق او بتوانند بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند. اما هر چه که از نقل و انتقالات می‌گذشت نه تنها خبری از چهار خرید بزرگ نشد بلکه پرسپولیس عملا در رقابت با استقلال قافیه را به حریف دیرینه خود باخت.
 

اما داستان به همین جا ختم نشد. هدایتی در ادامه، وعده‌ جدیدی به قرمزها داد. حفظ طارمی هدفی بود که قول داد به هر شکلی شده او را در پرسپولیس نگه دارد. اما بهترین مهاجم برانکو هم به سرنوشت همان چهار خرید بزرگ خیالی تبدیل شد. هدایتی پس از اینکه عکس‌های طارمی با پیراهن ریزه اسپور منتشر شد، با سوار شدن بر موج خشم هواداران پرسپولیس در اینستاگرامش در متنی تند بر علیه طارمی نوشت:«یارب روا مدار که گدا معتبر شود».
 

هدایتی با وجود اینکه در عمل هیچ حرکت مثبتی برای پرسپولیس انجام نداد، اما در اینستاگرامش تا توانست وعده‌های قشنگ ولی تو خالی به پرسپولیسی‌ها داد. مردی که می‌گوید برای خدمت در پرسپولیس نباید حتما عضو هیات مدیره باشد، مدام در اینستاگرامش از این می‌نویسد که پول مهیاست و هر بازیکنی لازم باشد را می‌گیرد. او حالا به جایی رسیده که زیر کامنت هواداران پرسپولیس به دنبال محبوبیتی می‌گردد که هیچ وقت نتوانست به آن دست پیدا کند و با تکذیب مطالبی که در اینستاگرام به نقل از او نوشته شد می‌گوید:«پیج‌هایی هستند که بنام من باز شده و یا کار هکرها است. توجه نکنید من بی‌اطلاع هستم».
 

 
محمدامین صادقی
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-07-14 17:59:45
نظر دهید

۱۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
من کاری به سیاست هدایتی ندارم اما میدونم ایشون نقش پر رنگی در سرمربی کردنه برانکو داشت
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۹
دودولابی دنبال محبوبیته
سجاد
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
شما یه لطفی کنید و دست از سر پرسپولیس بردارید ، پارسال هم در مورد نقل و انتقالات می گفتید پرسپولیس خوب بسته نشده ولی اخرش کی رو سیاه شد؟ امثال هم خواهید دید چشمای برانکو تیزتره یا دیگران ، اتفاقا تیّم امسال با فقط جذب یه مهاجم البته در صورت تأیید خبر توافق با ماریچ کامل ترین تیّم امسال لیگ خواهد بود که در تمامی جناح ها بالانس اون رعایت شده البته برگ برنده تیّم امسال تعداد زیادی بازیکن چند پسته هست که در مواقع بحرانی به کمک تیّم خواهند اومد ، به شما هم توصیه می کنم به رسالت خبر رسانی خودتون بپردازید نه رسالت لجن پراکنی!!!
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۵
گدا سوار گدا بشه میشه ثروتمند گدا به توان دو
Sajad Qolami
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
هوادار پرسپولیس میفهمه کی عاشق پرسپولیسه و کی خائن به این متن های چرت هم نیازی نداره. حاج حسین واسه ما پرسپولیسیا ثابت شده هست.
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
این که قرار بود یه تیم ایتالیایی بخره چی شد؟
اونا رو هم سر کار گذاشت؟
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۷
کی گفته استقلال نقل و انتقالات رو برده؟!کاوه رضایی که تو یه فصل کلا 6گل زد و یحیی حتی نمیخواستش.فقط کنعانی رو استقلال برد که در عوض اون پرسپولیسم امیری رو از چنگ استقلال دراورد.که تو این هدایتی هم نقش داشت.
در ضمن عدم پرداخت پول از طرف هدایتی دلیلش این بود که پرسپولیس نخواست چون نمی خواست بالانس پرداختیاش در تیم بهم بخوره تا حاشیه درست نشه.
در کل به نظرم هر دو تیم در یارگیری برابرند
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
دولابی از انصاری یاد بگیر هر سال میلیاردی خرج تیمش می کنه و صداش در نمیاد
-
پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
عجب متن بی ارزشی
پرسپولیس
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
پس بیرانوند و وحید امیری و سید جلال و ساسان انطاری و گولچ خرید تاپ نبودن و پواشو شما دادی ؟؟؟؟ حالا تمدید عاایشاه و...بماند
فرهود
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۱۸
هدایتی مافیل دست از سر فوتبال وردار
صبا
جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۴
هرکاری کرده و نکرده واسه پرسپولیس خیلی زحمت کشده.ممنون آقای هدایتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر