فهرست
واکنش عقیلی به تهدید باقریان: از کمیته انضباطی استقبال می‌کنم
واکنش عقیلی به تهدید باقریان: از کمیته انضباطی استقبال می‌کنم

واکنش عقیلی به تهدید باقریان: از کمیته انضباطی استقبال می‌کنم

آی اسپورت - پرونده هادی عقیلی و سپاهان، شاید در کمیته انضباطی حل شود. عقیلی مدت‌هاست از سپاهان کنار گذاشته شده و در لیست ویسی هم قرار ندارد اما هنوز برای فسخ قرارداد به توافق نرسیده است. مذاکرات کاپیتان دوم سپاهان با باشگاه هم به بن‌بست خورده و باقریان گفته اگر عقیلی به باشگاه نیاید از این بازیکن شکایت خواهند کرد. عقیلی هم حسابی از مدیر سپاهانی‌ها شاکی است: «من با آقای طاهری که یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان است و تنها فرد ورزشی در هیئت مدیره محسوب می‌شود، دوشنبه هفته گذشته جلسه‌ای داشتم. این جلسه در دفتر فولاد مبارکه برگزار شد و آقای باقریان هم به‌صورت کامل در جریان برگزاری این جلسه قرار داشت، در تاریخ اول تیر ماه با آقای باقریان تماس گرفتم و حتی پیامک دادم که ایشان پاسخگو نبود. بعد از این اتفاق مصاحبه کردم و گفتم که کسی در باشگاه سپاهان پاسخگوی من نیست. در تاریخ دوم تیر ماه آقای نیکفر (رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان) با من تماس گرفت و گفت که برای جدایی توافق کنیم. من هم گفتم که منتظر جلسه هستم، ولی دیگر خبری نشد. حتی وکیل من به باشگاه سپاهان ایمیل زد و درخواست برگزاری جلسه را مطرح کرد، اما باز هم خبری نشد تا اینکه شخصاً با آقای طاهری تماس گرفتم، چون ایشان برای جدایی بازیکنانی مثل شهاب گردان و علی کریمی نیز جلساتی با آنها ترتیب داده بود. ما با یکدیگر نشستی داشتیم و به توافقاتی نیز رسیدیم، آقای طاهری به من گفت که نماینده باشگاه و اعضای هیئت مدیره است. در ضمن دیگر اعضای هیئت مدیره هم در جریان این جلسه قرار داشتند.»

او از کشیده شدن پرونده به کمیته انضباطی و حل قانونی آن هم استقبال می‌کند: «بعد از این جلسه تماسی هم از سوی محرم نویدکیا با من گرفته شد و او به من گفت که از طرف آقای سلطان‌حسینی (عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان) تماس می‌گیرد. محرم از من خواست تا نظراتم را در مورد جدایی و توافق با سپاهان بگویم و نظرات باشگاه را هم گفت. حالا من نمی‌دانم منظور آقای باقریان از برگزاری جلسه چیست و متوجه این موضوع نمی‌شوم! اگر آقای باقریان گفته است که این موضوع از لحاظ قانونی حل شود، من هم دوست دارم که این مشکل از لحاظ قانونی حل شود. ما داشتیم مذاکرات را به‌خوبی پیش می‌بردیم که آقای باقریان اخیراً این مصاحبه را انجام داد. مطمئناً من دوست دارم که این موضوع از راه قانونی و توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حل شود و نیازی به تهدید نیست. من از اینکه مشکلم به‌صورت قانونی برطرف شود، استقبال می‌کنم.»

بعد از 6 ماه فوتبال بازی نکردن، عقیلی از سپاهانی‌ها بخاطر اتفاقات فصل پیش و این فصل ناراحت است: «به من اجازه ندادند شش ماه فوتبال بازی کنم. 23 بهمن سال 94 در تماس با آقای نیکفر این پیشنهاد را دادم که برای نیم‌فصل دوم چون باشگاه سپاهان مرا نمی‌خواهد، بهتر است فسخ قرارداد کنیم و به لیگ‌های شرق آسیا بروم که نقل‌وانتقالات کشورهای مربوط به این منطقه در آن روزها باز بود، ولی ایشان مخالفت کرد و اجازه نداد قراردادم فسخ شود. آن زمان از حق و حقوقم گذشتم و فقط خواهان فسخ قرارداد بودم. حتی این موضوع را در مصاحبه‌ای که انجام دادم، گفته بودم. الان بعد از شش ماه که اجازه بازی به من ندادند، حالا چنین مشکلاتی را برایم ایجاد کرده‌اند.»


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-07-14 19:14:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر