فهرست

جزئیاتی از تلاش طارمی برای بازگشت

آی اسپورت - مهدی طارمی با قراردادی جنجالی به ریزه اسپور ترکیه پیوست اما در روزهای اخیر شایعاتی درباره بازگشت او به ایران مطرح بوده است. یکی از دوستان نزدیک او که همواره در عکس هایش حضور دارد، امروز توضیحاتی در این باره داد که می تواند در نوع خود جالب باشد. این فرد در بخشی از توضیخاتش گفت: «کسی در رفتن مهدی تاثیری نداشت و حالا هم نه که امروز که چند روزه تصمیم گرفته قید ترکیه را بزنه. دلش اینجاست و حاضر شده بخاطر دلش قید خیلی چیزها را بزنه و برگرده. اینها منت نیست که منت اصلی را هوادارها سر بازیکنها دارند که حمایتشون می کنند. دل کندن از این هوادار راحت نیست.فرقی نداره.چه آبی چه قرمز.» او همچنین گفته: «یکسری کارها در خفا انجام شد اما حالا تاحدودی همه چی برملا شده. مهمترین بخش قضیه باشگاه ریزه اسپور ترکیه است که باید اوکی بده که تا این لحظه خبری نشده. سرمربی روی مهدی حساب کرده و قطعا به راحتی اجازه جدایی نمیدن. بحث خسارت و فسخ و این چیزها هم تا این لحظه مطرح نشده و اینکه گفته میشه اون باشگاه اگه مهاجم جدید بگیره اجازه جدایی مهدی را میده واقعیت نداره چون یک مهاجم دارند که از ابتدا قرار بود جدا بشه و مهدی را جای او گرفتن. برای زوج مهدی دنبال مهاجم هستند. ریزه اسپور شنبه قراره بره اردوی اتریش.هر اتفاقی قراره بیفته تا قبل از اردو باید بیفته. باشگاه پرسپولیس هم همکاری لازم را داشته و دارند و حاج حسین هدایتی هم در جریان کامل موضوع هست و برای بررسی شرایط جدایی یک تیم فوتبالی،حقوقی و اداری چند روزه دارند فعالیت می کنند که انشاالله به محض اینکه نتیجه بگیرند اعلام می کنند.این کل داستان است و هر کی هر چی دیگه بگه صحت ندارد.» 
این توضیحات نشان می دهد شایعات اخیر درباره بازگشت احتمالی طارمی به پرسپولیس صحت دارد و شاید این اتفاق رخ دهد. جالب اینجاست که هدایتی در واکنش به همین شایعات به هواداران پرسپولیس پیغام داده که جدی نیست و باید قید بازگشت طارمی به این تیم را بزنند!


منبع: خبرآنلاین
 
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-07-15 08:35:19
نظر دهید
۱۰ نظر
طارمی
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴
حالا این وسط چرا خبر آنلاین و سایت ورزش3 و صداوسیما چرا به دست و پا افتادند؟
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
pers
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
اون موقع که داشت خیانت می کرد باید فکر دلشو می کرد دیگه طارمی و رضاییان حق ندارن از 100 کیلومتری پرسپولیس رد بشن اگر بیان پرسپولیس مدیر های تیم با 40 میلیون هوادار طرفن
-
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
حقارت تو وجود لنگی جماعته
لنگیا امسال هیچ گوهی نمی شن
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
بازم میخواد لنگیا رو بذاره سرکار
-
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۱:۳۵
لنگ با طارمی هم هیچ گوهی نمیشه
-
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۱:۳۵
چجوری این لنگیا چوبله شدن 4444
Mojtaba
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۲:۳۴
بعد میگه خواستم برگردم باشگاه ریزه نزاشته خب قرار داد نمیبستی با ریزه اسپور
علی کچـــل
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
فکر دوره پیری و کوریش را می کنه که می خواد برگرده
وگرنه عمـــرا این حرفا راست باشه ...
-
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
اسم این اقا رو بگید لطفا. بعد هم مهدی اگ اومد قدمش رو چشممون اگر نه موفق بشه ایشالا
منصوریان و کیسه امسال هیچ گوهی نمیشن
جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
این طارمی چه داغی به دل کیسه گذاشته که کیسه کش جماعت تو خبرای مربوط به برگشتنش اینطوری دارن خودشون پاره میکنن!! خیالتون راحت باشه طارمی برگشتنی نیست اینا همه شایعه س. با این همه یه خبر بدم براتون دارم:
کیسه قرار نیست امسالم با منصوریان و جی پی اس و بشکه یخ هم هیچ گوهی بشه. کیسه حمومی همیشه سوراخه امسالم یا 4 تایی میشین یا 6 تایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر