فهرست
کی‌روش گزینه هدایت تیم برزیلی شد
کی‌روش گزینه هدایت تیم برزیلی شد

کی‌روش گزینه هدایت تیم برزیلی شد

آی اسپورت - نشریه «آبولا» پرتغال به نقل از رسانه‌های برزیلی گزارش داد کارلوس کی‌روش که در حال حاضر هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را برعهده دارد، در لیست کاندیداهای سرمربیگری تیم پالمیراس برزیل است. پس از اینکه روز گذشته (یکشنبه) مانو منزس از سمت سرمربیگری پالمیراس استعفا کرد، مسئولان این باشگاه برزیلی حالا به دنبال یافتن جانشینی برای این سرمربی برزیلی تا آغاز سال ۲۰۲۰ هستند و کی‌روش یکی از گزینه‌های نامدار برای سرمربیگری این تیم است.

خورخه سامپائولی، سرمربی پیشین تیم‌های ملی فوتبال شیلی و آرژانتین هم یکی دیگر از گزینه‌های سرمربیگری پالمیراس است. کی‌روش ۶۶ ساله که بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشت و این تیم را برای دو دوره متوالی به جام جهانی رساند، در ماه فوریه ۲۰۱۹ بود که با قراردادی سه ساله هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را برعهده گرفت.

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-12-03 09:30:00
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۹
خخخخخخخخخخ باشه:)))))
امیرسلیمانی
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۳
کیروش گزینه سرمربی تیم برزیلی شد و برانکو پس از اخراج با یک اردنگی از تیم الاهلی دوباره سرمربی تیم ملی ایران شد آنهم پس از سیزده سال ‌....
۲
حرف حساب
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۷
کلمبیا هم نتونست این انتر پرادعا رو یک سال تحمل کنه! اون وقت تو ایران این خبردلاران مزدور هشت سال این مرتیکه رو به فوتبال ما تحمیل کردند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر