فهرست
کنفرانس پیکان-نفت تهران: مسئولیت‌پذیری کریمی
کنفرانس پیکان-نفت تهران: مسئولیت‌پذیری کریمی

کنفرانس پیکان-نفت تهران: مسئولیت‌پذیری کریمی

آی‌اسپورت- نفت تهران در دومین تجربه سرمربی‌گری علی کریمی 3-1 به پیکان جلالی باخت تا کریمی بعد از دو بازی فقط 1 امتیاز به دست آورده باشد. نشست خبری پایان بازی دو مربی را می‌خوانید:

مجید جلالی، سرمربی پیکان: بهترین حرف ما بعد از بازی پر شکوهی که مقابل پرسپولیس داشتیم این مسابقه بود. ما شایسته برد بودیم ولی خیلی زود گل خوردیم. ما امروز فقط در زمین می‌توانستیم اثبات کنیم که شایسته برد مقابل پرسپولیس هستیم البته با وجود اینکه خیلی زود گل خوردیم نتیجه بسیار خوبی گرفتیم و از بازیکنان تیمم چند بار تشکر می‌کنم که متعهدانه بازی کردند.

علی کریمی، سرمربی نفت: باید بیشتر از این کار کنیم. این شکست گردن من است و من مسئولیت آن را برعهده دارم. باید تمرینات را به نحوی پیش ببریم که شاهد تکرار این اتفاقات نباشیم. البته ما نیاز به بازیکن هم داریم. خوشبختانه برای جذب بازیکن خارجی جای خالی داریم و باید تیم‌مان را تقویت کنیم. بازیکنان ما در این بازی زحمت کشیدند، اما فکر می‌کنم آنها جوان و کم تجربه هستند. در نیمه دوم روند بازی به نوعی بود که امیدوار شدم با کمی کار بیشتر می‌توانیم به روزهای خوب برسیم. نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما علاقه‌ای به کنار خط ایستادن ندارم. البته یک مشکل کوچک هم داشتم که امامی‌فر مجبور شد کنار خط باشد و تیم را هدایت کند. همانطور که گفتم ترجیح می‌دهم روی نیمکت بنشینم.

     
آی اسپورت
2017-09-22 21:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر