فهرست
الاتحاد – تراکتورسازی / 90 دقیقه تا احتمال بالایِ صعود
الاتحاد – تراکتورسازی / 90 دقیقه تا احتمال بالایِ صعود

الاتحاد – تراکتورسازی / 90 دقیقه تا احتمال بالایِ صعود

آی اسپورت – الاتحاد و تراکتورسازی 90 دقیقه فرصت دارند تا با نتیجه گرفتن برابر هم شانس صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به بالاترین حد ممکن برسانند.

تراکتورسازی در شرایطی به عربستان رفته است تا با الاتحاد بازی کند که برای صعود باید حداقل نبازد تا بلکه با کسب سه امتیاز در روز آخر مرحله گروهی، صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را محقق کند. البته رقیب عربستانی هم دقیقا همین شرایط را دارد تا 90 دقیقه جدال آنها به 90 دقیقه ای حساس و فشرده تبدیل شود.

شاگردان تونی اولیویرا در شرایطی درگیرِ دیدارهای قاره ای خود هستند که لیگ برتر را با وجود رتبه نازل ششمی، با شکست دادن استقلال آن هم در ورزشگاه آزادی به پایان بردند تا حالا با روحیه و البته اعتماد به نفس بالایی خود را برای نتیجه گیری در آسیا آماده کنند.

قرمزهای تبریز در حالی فردا در عربستان به میدان خواهند رفت که در تبریز رقیب تقریبا نامدار خود را شکست داده بودند و به همین دلیل می دانند که تیم عربستانی هم با انگیزه کسب سه امتیاز و صعود به مراحل بالاتر و هم با انگیزه انتقام از تراکتورسازان وارد مستطیل سبز خواهد شد. پس باید گفت تراکتورسازان در دقیقه به دقیقه های 90 دقیقه تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا با غفلت و اشتباه، فرصت نتیجه گرفتن را به الاتحاد ندهند.

اگر تراکتور پنجمین روز لیگ قهرمانان را با پیروزی پشت سر بگذارد و حتی اگر حداقل یک امتیاز از رقیب عربستانی بگیرد، می تواند نسبت به رسیدن به یک هشتم نهایی اطمینان خاطر داشته باشد، در غیر اینصورت این الاتحاد خواهد بود که به همراه العین احتمالا راهی مرحله حذفی شوند.

     
آی اسپورت
2014-04-14 15:54:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر